Výsledky vyhľadávania v hodine otázok

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 23. 9. 2020Ľuboš Blahapredseda vlády SR Igor MatovičVážený pán predseda vlády, existuje podozrenie, že ste vlastnú manželku zneužili ako bieleho koňa na pochybné investície v spoločnosti Arca, a že dokonca v čase, keď ste Slovensko zavreli kvôli korone, vaša rodina riešila vaše tučné státisícové zmenky. Považujete to za slušné a morálne?
zodpovedaná 23. 6. 2021Ľuboš Blahapredseda vlády SR Eduard HegerSúhlasíte s tým, že SBS LAMA preukázateľne kontrolovaná hlavným slovenským udavačom P. Makoóm dostala obriu štátnu zákazku zo Slovenskej pošty, a. s. a nepovažujete to za štátne korumpovanie udavačov s cieľom motivovať ich v podávaní krivých výpovedí za účelom kriminalizácie predstaviteľov a nominantov opozície, ako aj bývalých funkcionárov Polície SR či súdov?
nezodpovedaná 2. 2. 2022Ľuboš Blahapodpredseda vlády a minister financií SR Igor MatovičPán minister financií, v roku 2019 ste vyhlásili, že USA už nie je garantom bezpečnosti vo svete. Ako sa zhoduje vaše vyjadrenie so súčasnou snahou vášho nominanta na ministerstve obrany o podpis obrannej zmluvy práve s USA?