Výsledky vyhľadávania v hodine otázok

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 18. 5. 2016Ladislav Kamenickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, ktoré opatrenia z programového vyhlásenia vlády považujete za prioritné?
nezodpovedaná 21. 9. 2016Ladislav Kamenickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán pedseda vlády, ekonomické ukazovatele SR sú vemi pozitívne. Myslíte si, že ekonomický rast priláka do SR v budúcnosti nových investorov?
nezodpovedaná 26. 10. 2016Ladislav Kamenickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, ako hodnotíte doterajší priebeh predsedníctva SR v Rade EÚ?
nezodpovedaná 30. 11. 2016Ladislav Kamenickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, ako by ste zhodnotili vašu návštevu v Bielorusku?
nezodpovedaná 30. 11. 2016Ladislav Kamenickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, ako by ste zhodnotili úlohu Alexandra Dubčeka v Slovenskom verejnom živote v súvisloti s 95. výročím jeho narodenia?
nezodpovedaná 1. 2. 2017Ladislav Kamenickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, vývoj nezamestnanosti na Slovensku je veľmi pozitívny. Momentálne registrujeme nedostatok kvalifikovaných ľudí pre potreby zamestnávateľov. Aké opatrenia plánuje vláda prijať vzhľadom na túto situáciu?
nezodpovedaná 22. 3. 2017Ladislav Kamenickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán pedseda vlády, vývoj nezamestnanosti na Slovensku je veľmi pozitívny. Momentálne registrujeme nedostatok kvalifikovaných ľudí pre potreby zamestnávateľov. Aké opatrenia plánuje vláda prijať vzhľadom na túto situáciu?
zodpovedaná 29. 3. 2017Ladislav Kamenickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, koncom marca 2017 vydala Národná banka Slovenska aktuálnu prognózu vývoja slovenskej ekonomiky. Ako túro prognózu hodnotíte?
nezodpovedaná 5. 4. 2017Ladislav Kamenickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, chcel by som vás požiadať o zhodnotenie vašej zahraničnej cesty v Berlíne a stetnutie so spolkovou kancelárkou Angelou Merkelovou?
nezodpovedaná 17. 5. 2017Ladislav Kamenickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, podľa posledne zverejnených údajov Štatistického úradu SR, slovenská ekonomika vzrástla medziročne o 3,1 %. Ako hodnotíte celkovú ekonomickú výkonnosť SR vy?
nezodpovedaná 6. 9. 2017Ladislav Kamenickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, prečo je podľa vás tak dôležité byť v jadre EÚ?
nezodpovedaná 11. 10. 2017Ladislav Kamenickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, chcel by som sa opýtať, ako sa vyvíjajú rozhovory v EÚ ohľadne dvojakej kvality potravín?
nezodpovedaná 11. 10. 2017Ladislav Kamenickýpodpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter PellegriniVážený pán podpredseda vlády, chcel by som vás požiadať o detailnejšie vysvetlenie akčného plánu na zvýšenie transparentnosti a zjednodušenie implementácie čerpania eurofondov.
nezodpovedaná 29. 11. 2017Ladislav Kamenickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, aký je postoj vlády SR k odmeňovaniu nočnej práce a práce počas víkendov a sviatkov?
nezodpovedaná 29. 11. 2017Ladislav Kamenickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, ako vnímate budúcnosť slovenského poľnohospodárstva?
nezodpovedaná 29. 11. 2017Ladislav Kamenickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, na základe vášho stretnutia s premiérom Číny vás chcem požiadať o objasnenie možnej spolupráce s touto ekonomickou veľmocou?
nezodpovedaná 6. 12. 2017Ladislav Kamenickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, aký je váš postoj k platovým pomerom verejných funkcionárov?
nezodpovedaná 31. 1. 2018Ladislav Kamenickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, ako hodnotíte aktuálne stretnutie krajín V4, ktoré sa konalo v Budapešti?
nezodpovedaná 7. 2. 2018Ladislav Kamenickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, ako by ste zhodnotili aktuálnu makroekonomickú prognózu vývoja slovenskej ekonomiky?
nezodpovedaná 7. 2. 2018Ladislav Kamenickýpodpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter PellegriniVážený pán podpredseda, vaše aktivity v oblasti pokrytia bielych miest vysokorýchlostným internetom vnímam veľmi pozitívne. Aký bude postup implementácie tohto plánu?
nezodpovedaná 14. 2. 2018Ladislav Kamenickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, vláda zavádza nové pravidlá na zjednodušenie čerpania eurofondov objasnite nám, prosím, o aké pravidlá ide?
nezodpovedaná 19. 9. 2018Ladislav Kamenickýpredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, priblížte nám, prosím, témy výjazdového rokovania vlády vo Svidníku?
nezodpovedaná 30. 1. 2019Ladislav Kamenickýpredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán premiér, aké sú riziká súvisiace s brexitom týkajúce sa občanov SR (v SR a mimo SR)?
nezodpovedaná 30. 1. 2019Ladislav Kamenickýpredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, ako hodnotíte vašu návštevu na WEF v Davose?
nezodpovedaná 6. 2. 2019Ladislav Kamenickýpredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, stretli ste sa s generálnym tajomníkom OECD, čo bolo predmetom vášho rokovania?
nezodpovedaná 13. 2. 2019Ladislav Kamenickýpredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, ako hodnotíte vaše stretnutie s ministrom zahraničných vecí USA?
nezodpovedaná 13. 2. 2019Ladislav Kamenickýpredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, ako hodnotíte stretnutie krajín V4 s kancelárkou Merkelovou v Bratislave?
nezodpovedaná 3. 4. 2019Ladislav Kamenickýpredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán premiér, začína sa otvorene hovoriť o tvrdom brexite. Ako je na to Slovensko pripravené?