Výsledky vyhľadávania v hodine otázok

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 13. 5. 2020Róbert Pucipredseda vlády SR Igor MatovičPán premiér, ako chcete odškodniť ľudí, ktorí museli ísť do štátnej karantény, prišli tam zdraví, v autobuse alebo na izbe s chorými ochoreli na COVID 19 a niektorí tam v extrémnych prípadoch musia byť aj viac ako mesiac?
nezodpovedaná 13. 5. 2020Róbert Pucipredseda vlády SR Igor MatovičPán premiér, na niekoľkých tlačovkách ste sa chválili zriadením fondu vzájomnej pomoci. Poslala tam peniaze aj vaša manželka, vaši poslanci, rôzni podnikatelia, už je tam nazbieraných k 11.5. vyše 630 000 eur, ale ľudia z tých peňazí ešte nevideli ani euro. Hovorí sa, že kto rýchlo dáva, dvakrát dáva. Na Slovensku žijú desaťtisíce ľudí, ktorí rýchlu pomoc potrebujú, štát ju vypláca pomaly a váš fond vôbec, pričom prvé platby naň prišli už 7.4., teda pred 5. týždňami. Kedy z tohto marketingového nástroja dostanú ľudia peniaze a podľa akého kľúča?
nezodpovedaná 13. 5. 2020Róbert Puciminister vnútra SR Roman MikulecPán minister, kto je zodpovedný za to, že v štátnej karanténe sú niektorí ľudia už viac ako tridsať dní, pretože tam prišli zdraví, v autobuse alebo na izbe s inými chorými ochoreli na COVID-19? Beriete zodpovednosť za toto zlyhanie na seba alebo ste už voči niekomu vyvodili aj dôsledky? Ak áno, voči komu?