Výsledky vyhľadávania v hodine otázok

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 8. 8. 2012Róbert Pucidočasne poverený predseda vlády SR, poverený riadením Ministerstva financií SR a Ministerstva zdravotníctva SR Robert FicoPán premiér, zdá sa vám byť dobré a normálne, že ľudia, ktorí budú odchádzať do dôchodku z II. piliera v roku 2015 budú mať minimálne o 18 % nižší dôchodok ako z I. piliera za porovnateľné obdobie?
nezodpovedaná 13. 3. 2013Róbert Pucidočasne poverený predseda vlády SR, poverený riadením Ministerstva financií SR a Ministerstva zdravotníctva SR Robert FicoVážený pán premiér, je za nami prvý rok vládnutia strany SMER-SD vo volebnom období 2012-2016. Ako hodnotíte dané obdobie?
nezodpovedaná 13. 3. 2013Róbert Pucidočasne poverený predseda vlády SR, poverený riadením Ministerstva financií SR a Ministerstva zdravotníctva SR Robert FicoVážený pán premiér, dňa 12.3.2013 sa uskutočnil kontrolný deň na Ministerstve financií SR, ako by ste zhodnotili výsledky ministerstva financií za posledné mesiace?
nezodpovedaná 20. 3. 2013Róbert Pucidočasne poverený predseda vlády SR, poverený riadením Ministerstva financií SR a Ministerstva zdravotníctva SR Robert FicoVážený pán premiér, na summite EÚ dňa 14. a 15. 3. ste rokovali aj o témach znižovania deficitu verejných financií pod 3 %. a podpore hospodárskeho rastu. Akým spôsobom chcú lídri krajín EÚ dosiahnúť stanovené ciele?
zodpovedaná 15. 5. 2013Róbert Pucidočasne poverený predseda vlády SR, poverený riadením Ministerstva financií SR a Ministerstva zdravotníctva SR Robert FicoVážený pán premiér, aké prorastové opatrenia realizuje vláda pre rast slovenskej ekonomiky?
nezodpovedaná 22. 5. 2013Róbert Pucidočasne poverený predseda vlády SR, poverený riadením Ministerstva financií SR a Ministerstva zdravotníctva SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, v súčasnosti sa pracuje na príprave nového programovacieho obdobia 2014-2020. Mohli by ste nás informovať, v akom stave je jeho príprava?
zodpovedaná 29. 5. 2013Róbert Pucidočasne poverený predseda vlády SR, poverený riadením Ministerstva financií SR a Ministerstva zdravotníctva SR Robert FicoVážený pán premiér, pri vašom poslednom stretnutí s predsedom EK p. Barrosom bola otvorená aj otázka možného predĺženia obdobia na dočerpanie eurofodnov o jeden rok. Ako hodnotíte tento rozhovor?
nezodpovedaná 16. 10. 2013Róbert Pucidočasne poverený predseda vlády SR, poverený riadením Ministerstva financií SR a Ministerstva zdravotníctva SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, v pondelok ste sa zúčastnili stretnutia premiérov krajín V4. Mohli by ste nám priblížiť, aké výhody prinesú závery z tohto stretnutia Slovenskej republike?
nezodpovedaná 16. 10. 2013Róbert Pucidočasne poverený predseda vlády SR, poverený riadením Ministerstva financií SR a Ministerstva zdravotníctva SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, v pondelok ste sa zúčastnili stretnutia premiérov krajín V4. Mohli by ste nám priblížiť, aké výhody prinesú závery z tohto stretnutia Slovenskej republike?
nezodpovedaná 29. 1. 2014Róbert Pucidočasne poverený predseda vlády SR, poverený riadením Ministerstva financií SR a Ministerstva zdravotníctva SR Robert FicoVážený pán premiér, k akým záverom došlo na včerajších rokovaniach V4 v Budapešti k situácii na Ukrajine?
zodpovedaná 2. 4. 2014Róbert Pucidočasne poverený predseda vlády SR, poverený riadením Ministerstva financií SR a Ministerstva zdravotníctva SR Robert FicoVážený pán premiér, memorandum, ktoré bolo nedávno podpísané vládami Slovenskej a Maďarskej republiky by malo pomôcť k rozvoju cestných komunikácií medzi týmito krajinami. Akých konkrétnych projektov sa memorandum týka?
nezodpovedaná 25. 6. 2014Róbert Pucidočasne poverený predseda vlády SR, poverený riadením Ministerstva financií SR a Ministerstva zdravotníctva SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, štát oproti pôvodným plánom tento rok výrazne zvýši výber daní. Môžete nás prosím informovať načo pôjdu peniaze z lepšieho výberu daní?
nezodpovedaná 10. 9. 2014Róbert Pucidočasne poverený predseda vlády SR, poverený riadením Ministerstva financií SR a Ministerstva zdravotníctva SR Robert FicoVážený pán premiér ako hodnotíte uvalenie sankcií zo strany USA a EÚ voči Rusku a predpokladáte, že to môže ovplyvniť vývoj ekonomiky v Európe a tým aj na Slovensku?
nezodpovedaná 22. 4. 2015Róbert Pucidočasne poverený predseda vlády SR, poverený riadením Ministerstva financií SR a Ministerstva zdravotníctva SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, je v poriadku, že strana KDH, ktorá neustále vyzýva vládnu stranu k vyvodeniu politickej zodpovednosti, sa sama bráni politickej zodpovednosti p. Figeľa za kauzu Váhostav?
nezodpovedaná 22. 4. 2015Róbert Pucidočasne poverený predseda vlády SR, poverený riadením Ministerstva financií SR a Ministerstva zdravotníctva SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, je kauza Váhostav spôsobená nastavením podvodných a nereálnych cien podpísaných ministrom Figeľom, za ktorú by mal niesť politickú zodpovednosť pán Figeľ?
nezodpovedaná 13. 5. 2015Róbert Pucidočasne poverený predseda vlády SR, poverený riadením Ministerstva financií SR a Ministerstva zdravotníctva SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, utorok sa uskutočnilo tretie spoločné rokovanie českej a slovenskej vlády. Mohli by ste nás, prosím vás, informovať o najdôležitejších záveroch z tohto rokovania?
nezodpovedaná 1. 7. 2015Róbert Pucidočasne poverený predseda vlády SR, poverený riadením Ministerstva financií SR a Ministerstva zdravotníctva SR Robert FicoVážený pán predseda, viacerí ekonómovia pozitívne hodnotia ekonomický rozvoj Slovenska. Môžete nás, prosím, informovať, ktoré vládne reformy vedú k týmto úspechom?
nezodpovedaná 1. 7. 2015Róbert Pucidočasne poverený predseda vlády SR, poverený riadením Ministerstva financií SR a Ministerstva zdravotníctva SR Robert FicoVážený pán predseda, Európska rada zrušila povinné kvóty prijímania migrantov, môžete nás, prosím, informovať, akou mierou k tomuto rozhodnutiu prispela Slovenská republika a štáty V4?
nezodpovedaná 2. 12. 2015Róbert Pucidočasne poverený predseda vlády SR, poverený riadením Ministerstva financií SR a Ministerstva zdravotníctva SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, mohli by ste nás informovať, aké sú postoje štátov V4 v súvislosti s našou žalobou na Súdny dvor v Luxemburgu z dôvodu nášho nesúhlasu so zvevedením povinných kvót?