Výsledky vyhľadávania v hodine otázok

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 15. 10. 2014Augustín Hambálekpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér. Nedávno ste v Zlatých Moravciach otvorili prvý z 21 futbalových štadiónov zmodernizovaného na základe programu schváleného vládou minulý rok. Ste doposiaľ spokojný so spoluprácou so SFZ? Plánujete podobne rozvíjať infraštruktúru aj v iných športových odvetviach. Ďakujem.
nezodpovedaná 23. 9. 2015Augustín Hambálekpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, plne súhlasím s vaším postojom a postojom vlády SR k otázkam migračnej politiky EÚ. Chcem sa opýtať, či vieme aspoň odhadované číslo migrantov, ktorí by mali prísť do EÚ, a dopady na ekonomiku EÚ, ale i jednotlivých štátov, voľný pohyb v EÚ, zamestnanosť ale i bezpečnosť v EÚ. Hrozia zo strany EÚ Slovensku aj nejaké sankcie za jeho postoj?
nezodpovedaná 9. 12. 2015Augustín Hambálekpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, Slovensko zareagovalo na súčasnú bezpečnostnú situáciu v Európe prijatím legislatívnych opatrení v boji proti terorizmu. Považujete súbor týchto opatrení za dostatočný?