Výsledky vyhľadávania v hodine otázok

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 18. 9. 2013Eva Horváthovádočasne poverený predseda vlády SR, poverený riadením Ministerstva financií SR a Ministerstva zdravotníctva SR Robert FicoVažený pán premiér, ako sa postavíte k faktu, že vaši poslanci SMERu - SD rokojú pod vplyvom alkoholu a fyzicky útočia na iných poslancov z klubu OĽaNO? Myslíte si, že neobmedzené rokovanie dňom i nocou môže mať negatívny vplyv na fyzické a psychické zdravie poslancov?
nezodpovedaná 11. 3. 2015Eva Horváthovádočasne poverený predseda vlády SR, poverený riadením Ministerstva zdravotníctva SR Viliam ČislákVážený pán minister zdravotníctva SR, ako plánujete riešiť situáciu v žilinskej nemocnici, kde podalo hromadne 14 lekárov výpoveď na internom oddelení a od 1. 5. 2015 hrozí, že na 96 lôžok bude pripadať reálne 8 lekárov. Výpovede sú pripravené podať i sestry pre nadčasy.
zodpovedaná 18. 3. 2015Eva Horváthovádočasne poverený predseda vlády SR, poverený riadením Ministerstva zdravotníctva SR Viliam ČislákVážený pán minister zdravotníctva, aký je aktuálny stav na internom oddelení Fakultnej nemocnice v Žiline, kde od 1. 5. 2015 pravdepodobne nenastúpi 14 lekárov, ktorí podali hromadnú výpoveď pre havarijný stav a ohrozenie zdravia pacientov? Z 29 lekárov sú 2 dlhodobo chorí, 5 je na materskej. Reálne ostane 8 lekárov na 96 lôžok so 120 % obložnosťou.