Výsledky vyhľadávania v hodine otázok

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 20. 6. 2012Jana Vaľovápredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, čo si myslíte o aktuálnom stave systému verejného obstrávania? Kritizujú ho mestá, obce kvôli nekvalite stavieb a vykonateľnosti zákona ako takého. Kedy dôjde k zmene?
nezodpovedaná 20. 6. 2012Jana Vaľovápredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, čo si myslíte o aktuálnom stave systému verejného obstrávania? Kritizujú ho mestá, obce, je ťažko vykonateľný a stavby majú problém s kvalitou. Dôjde k zmene zákona?
nezodpovedaná 20. 6. 2012Jana Vaľovápredseda vlády SR Robert FicoPan premiér, čo si myslíte o aktuálnom stave systému verejného obstarávania? Kritizujú ho mestá a obce, kvôli nekvalite stavieb a vykonateľnosti zákona ako takého.
nezodpovedaná 19. 9. 2012Jana Vaľováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Ján RichterAké kroky podniká ministerstvo a medzinárodné centrum ochrany, aby pomohlo slovenským rodičom v Anglicku pri neoprávnenom riešení náhradnej rodičovskej starostlivosti. A čo všetko sa podarilo urobiť v prípade pomoci rodine Boovovej?
nezodpovedaná 19. 3. 2014Jana Vaľovápredseda vlády SR Robert FicoAké ďalšie kroky chystá vláda SR, respektíve úpravy zákonov, ktoré predloží do parlamentu SR v najbližšom období, aby sa reálne zvýšila vymožiteľnosť práva v SR.
nezodpovedaná 18. 3. 2015Jana Vaľovápredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, môžete vyjadriť svoj postoj k rozhodnutiu Ústavného súdu zo dňa 17. marca 2015 o nevymenovaní ústavných sudcov?