Výsledky vyhľadávania v hodine otázok

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 20. 6. 2012Ján Senkodočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoPán premiér, politici, hlásajúci morálne hodnoty, ich sami porušili aj v prípade vysokého odstupného pre vlastných nominantov v rezorte dopravy. Chcete v uvednej oblasti zaviesť novú kultúru?
nezodpovedaná 27. 6. 2012Ján Senkodočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, často sa stretávame s názormi o katastrofickom stave verejného obstarávania. Čo plánuje vláda urobiť pre transparentnejšie a funkčnejšie obstarávanie?
zodpovedaná 27. 6. 2012Ján Senkodočasne poverený minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ľubomír JahnátekPán minister, medzi občanmi Slovenska stále rezonuje problém potravinovej pomoci a vážne podozrenia smerujúce k podozreniu k podvodu. Môžete nás informovať, v akom štádiu je objasnenie tejto kauzy a aké boli prijaté opatrenia vo vzťahu k vedeniu Pôdohospodárskej platobnej agentúry?
nezodpovedaná 27. 6. 2012Ján Senkodočasne poverený minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav LajčákAký je názor našej diplomacie na zasadnutie výboru maďarského parlamentu pre spolupatričnosť na pôde univerzity v Komárne?
nezodpovedaná 24. 10. 2012Ján Senkodočasne poverený minister kultúry SR Marek MaďaričVážený pán minister, spoločnosť opäť diskutuje o SOZ-e a vyhlásení jej riaditeľa pána Repčíka ohľadom uplatňovania si autorských práv na stužkových slávnostiach, či svadobných zábavách. Ako sa dívate na tento problém?
nezodpovedaná 20. 3. 2013Ján Senkodočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda, stav ciest na Slovensku po zime je vo veľmi zlom stave. Verejnosť privítala, že vláda sa týmto problémom zaoberala a vyčlenila finančné prostriedky na ich údržbu. Ako sa vláda SR pozerá na problematiku údržby ciest do budúcnosti?
nezodpovedaná 29. 5. 2013Ján Senkodočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda, aké máme možnosti na dočerpanie eurofondov, ktoré neboli v rokoch 2011-2012 vyčerpané?
nezodpovedaná 29. 1. 2014Ján Senkodočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda, včera sa konalo rokovanie krajín V4 v Budapešti. Môžete nás informovať o jeho záveroch najmä vo vzťahu k situácii na Ukrajine?
nezodpovedaná 29. 1. 2014Ján Senkodočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda, môžete nás informovať, aké opatrenia pripravuje vláda v súvislosti so zmenami, ktoré sú potrebné k zefektívneniu činnosti našej justície?
nezodpovedaná 19. 3. 2014Ján Senkodočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán premiér, pripravuje vláda opatrenia pre zvýšenie vymožiteľnosti práva?
nezodpovedaná 2. 4. 2014Ján Senkodočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda, veľmi dôležitým krokom k energetickej bezpečnosti nášho regiónu bolo prepojenie sieti plynovodov Maďarska a Slovenska. Ako vidíte možnosť kompletného severojužného prepojenia Chorvátska s Poľskom?
zodpovedaná 11. 6. 2014Ján Senkodočasne poverený minister dopravy SR Ján PočiatekVážený pán minister, mohli by ste nás informovať o aktuálnom stave prípravy rýchlostnej cesty R2 Zvolen-východ - Zvolen-západ?
nezodpovedaná 26. 11. 2014Ján Senkodočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán premiér, v NR SR sme schválili zákon o ochrane oznamovateľov korupcie. Aké ďalšie opatrenia pripravuje vláda v súvislosti s riešením tohto problému?
nezodpovedaná 10. 12. 2014Ján Senkodočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda, aké sú hlavné dôvody vypovedania zmluvy Slovenským elektrárňam o prevádzkovaní vodnej elektrárne Gabčíkovo?
nezodpovedaná 18. 3. 2015Ján Senkodočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda, Ústavný súd konštatuje, že prezident Slovenskej republiky porušil svojím rozhodnutím nevymenovať kandidátov na ústavných sudcov zvolených Národnou radou Slovenskej republiky ich základné práva. Aký je váš názor na predmenté rozhodnutie Ústavného súdu Slovenskej republiky?
nezodpovedaná 27. 5. 2015Ján Senkodočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda, v rámci druhého sociálneho balíčka je opatrenie na zníženie dane z pridanej hodnoty na vybrané druhy základných potravín. Ako chcete toto opatrenie presadiť do praxe tak, aby došlo k reálnemu zníženiu cien dotknutých komodít?
nezodpovedaná 17. 6. 2015Ján Senkodočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda, na tlačovej besede ste spoločne s podpredsedom vlády a ministrom financií Petrom Kažimírom hovorili o súčasnej pozitívnej ekonomickej situácii v štáte. Môžete nás informovať, ako sa tento pozitívny vývoj premietne v prospech občanov Slovenskej republiky?
zodpovedaná 1. 7. 2015Ján Senkodočasne poverený minister dopravy SR Ján PočiatekPán minister, môžete nás informovať o stave prípravy výstavby rýchlostnej cesty v časti Zvolen-západ, Zvolen-východ?