Výsledky vyhľadávania v hodine otázok

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 2. 2. 2022Ján Richterdočasne poverený minister financií SR Igor MatovičPán minister financií, ako je pripravené ministerstvo financií na situáciu po podpísaní zmluvy o obrane s USA, keďže väčšinu nákladov spojených s pohybom a pobytom amerických vojsk na území Slovenska má znášať práve slovenská strana?
nezodpovedaná 2. 2. 2022Ján Richterdočasne poverený minister financií SR Igor MatovičPán minister financií, aký je názor strany OĽANO, ktorej ste predsedom a ktorá vás nominovala na súčasnú vládnu pozíciu na podpísanie obrannej zmluvy s americkou stranou?
nezodpovedaná 16. 3. 2022Ján Richterdočasne poverený minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Milan KrajniakPán minister, pani prezidentka vrátila poslanecký návrh zákona č. 311/2001 Zákonník práce, v ktorom navrhovatelia skrátili lehotu pre Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny na rozhodnutie o výpovedi pre zamestnanca ZŤP. Namietala aj Legislatívna rady vlády. Aký je Váš názor, resp. Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky?
nezodpovedaná 27. 4. 2022Ján Richterdočasne poverený minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Milan KrajniakPán minister, môžete Národnú radu Slovenskej republiky informovať o priebežných výsledkoch vyšetrovania zneužitia prvej pomoci na Úrade práce v Pezinku?