Výsledky vyhľadávania v hodine otázok

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 18. 5. 2016Ján Podmanickýminister dopravy a výstavby SR Roman BrecelyVážený pán minister, v akom stave je príprava spustenia výstavby diaľnice D3 Čadca - Bukov - Svrčinovec?
nezodpovedaná 18. 5. 2016Ján Podmanickýminister dopravy a výstavby SR Roman BrecelyVážený pán minister, kedy začne výstavba nového mosta v Čadci, ktorý je dnes v havarijnom stave a je na ňom vyhlásená mimoriadna situácia? Kedy začne výstavba železničného priecestia v Čadci, ktoré bude slúžiť ako obchádzková trasa pri rekonštrukcii mosta?
nezodpovedaná 15. 6. 2016Ján Podmanickýminister zdravotníctva SR Tomáš DruckerVážený pán minister, oceňujem váš zámer vrátiť lekárne nemocniciam. Chcem sa spýtať, či neuvažujete o podobnom kroku aj v ďalších oblastiach, napríklad parkovanie, bufety, diagnostika (MR, CT) a pod.?
nezodpovedaná 26. 10. 2016Ján Podmanickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, chcem vás poprosiť o informáciu, ako to vyzerá s výstavbou diaľnice D3 cez Kysuce, najmä úsek Čadca-Svrčinovec? Dopravná situácia na Kysucicach je v súčasnosti naozaj veľmi zlá.
nezodpovedaná 26. 10. 2016Ján Podmanickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, menia sa postoje členských štátov EÚ k migračnej otázke? Uznali niektoré staré štáty EÚ, že postoj Slovenska a ďalších štátov V4 bol v tejto otázke správny?
nezodpovedaná 22. 3. 2017Ján Podmanickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, vaše vlády výrazne rozbehli výstavbu diaľníc v Žilinskom kraji, za čo vám chcem úprimne poďakovať. Napriek tomu, je dopravná situácia stále komplikovaná. Aký je plán ďalšej dostavby diaľníc D1, D3, prípadne ďalších diaľníc a rýchlostných ciest v Žilinskom kraji?
zodpovedaná 22. 3. 2017Ján Podmanickýminister dopravy a výstavby SR Árpád ÉrsekVážený pán minister, chcem vám poďakovať za pomoc pri výstavbe diaľnice D3 cez Kysuce. Dopravná situácia je však naďalej veľmi komplikovaná. Na týždennej báze dochádza k úmrtiam na kysuckej ceste smrti I/18. Aký je plán dostavby diaľnice D3 cez Kysuce?
nezodpovedaná 5. 4. 2017Ján Podmanickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, ako sa mení bezpečnostná situácia v Európe na základe posledného vývoja v Turecku? Turecko je členom NATO, má jednu z najpočetnejších armád v aliancii, no začína jeho zmena zo sekulárneho štátu na islamský štát s právom šária. Nemáte obavy z tohto vývoja?
nezodpovedaná 10. 5. 2017Ján Podmanickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, aké opatrenia vláda chystá na zvýšenie čistých príjmov zamestnancov? Ekonomike Slovenskej republiky sa darí, ako sa to odrazí v životnej úrovni ľudí?
nezodpovedaná 13. 9. 2017Ján Podmanickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, aké investície sa pripravujú v Žilinskom kraji?
nezodpovedaná 14. 2. 2018Ján Podmanickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, aký je aktuálny postoj V4 k problematike utečencov?
nezodpovedaná 14. 2. 2018Ján Podmanickýpredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, aké kroky robí vláda v oblasti debyrokratizácie?
nezodpovedaná 19. 9. 2018Ján Podmanickýpredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán premiér, aký je postoj Slovenska k trestnej procedúre proti Maďarsku, vedenej orgánmi EÚ?
nezodpovedaná 6. 2. 2019Ján Podmanickýpredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, ako hodnotí slovenská vláda nový francúzsko-nemecký pakt. Neznamená opäť vytvorenie 2-rýhlostnej Európy? Aká bude pozícia Slovenska v tomto procese?
nezodpovedaná 6. 2. 2019Ján Podmanickýpredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, aký je názor slovenskej vlády na návrh francúzskeho prezidenta E. Macrona na vytvorenie vlastnej európskej armády?
zodpovedaná 6. 2. 2019Ján Podmanickýminister dopravy a výstavby SR Árpád ÉrsekVážený pán minister, v akom stave je výstavba diaľnice D3 pri Čadci? V akom stave je príprava zvyšných úsekov diaľnice D3 na Kysuciach?
zodpovedaná 27. 3. 2019Ján Podmanickýpredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán premiér, aké dopady na Slovensko očakávate v súvislosti s brexitom? Aké opatrenia v tejto súvislosti SR pripravuje?