Výsledky vyhľadávania v hodine otázok

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 21. 3. 2007Martin Kurucpredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, keď ste bol v opozícii, kritizoval ste vtedajšiu vládu, že poskytuje neúmerne finančné stimuly zahraničným investorom. Ako vysvetlíte, že vaša vláda poskytla spoločnosti Samsung najvyšší finančný stimul v prepočte na jedného zamestnanca?
nezodpovedaná 21. 3. 2007Martin Kurucminister dopravy SR Ľubomír VážnyPán minister, ako vysvetlíte, že Slovenská pošta chce použiť 400 mil. na reklamu, aj keď má dominantné postavenie na trhu? Mám to chápať aj tak, že príde k zvýšeniu poplatkov za poštovné služby?
nezodpovedaná 21. 3. 2007Martin Kurucminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Ján MikolajPán minister, aké opatrenia ste prijali na to, aby pred maturitnými skúškami neunikli otázky na verejnosť ako tomu bolo v prípade monitoru 9?
nezodpovedaná 28. 3. 2007Martin Kurucpredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, súhlasite a podporujete vyjadrenia ministra Jahnátka o netradičných formách obchodovania a ich ošetrenie v štátnych podnikoch?
nezodpovedaná 28. 3. 2007Martin Kurucpredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, keď ste bol v opozícii, kritizoval ste vtedajšiu vládu, že poskytuje neúmerné finančné stimuly zahraničným investorom. Ako vysvetlíte, že vaša vláda poskytla spoločnosti Samsung najvyšší finančný stimul v prepočte na jedného zamestnanca?
nezodpovedaná 28. 3. 2007Martin Kurucminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Ján MikolajPán minister, aké opatrenia ste prijal, aby ste zabránili úniku otázok pred maturitnými skúškami, ako tomu bolo v prípade monitoru 9?
nezodpovedaná 16. 5. 2007Martin Kurucpredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, vyzvali ste členov vlády, aby svoje autá, na ktoré majú nárok, využívali čo najúčelnejšie a len v nevyhnutných prípadoch. Myslíte si, že využitie svojho auta pani ministerkou Tomanovou v Portugalsku spĺňa všetky kritéria účelného využívania?
nezodpovedaná 27. 6. 2007Martin Kurucpredseda vlády SR Robert FicoPán predseda vlády, v pondelok vás na tlačovej konferencii pani poslankyňa Lucia Žitňanská vyzvala, aby ste sa vyjadrili k zámene pozemkov, ktoré uskutočnil Slovenský pozemkový fond pod vedením nominanta strany, ktorej ste predsedom. Vyjadrite sa prosím k otázke, či považujete za etické a správne, aby sa takým spôsobom, ako bol medializovaný, vymieňali pozemky na južnom Slovensku za lukratívne pozemky pod Tatrami?
nezodpovedaná 27. 6. 2007Martin Kurucminister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Miroslav JureňaPán minister, v pondelok boli medializované informácie o zámene pozemkov, ktoré uskutočnil Slovenský pozemkový fond pod vedením politických strán vládnej koalície. Vyjadrite sa, prosím, k otázke, či považujete za etické a správne, aby sa takým spôsobom, ako bol medializovaný, vymieňali pozemky na južnom Slovensku za lukratívne pozemky pod Tatrami?
nezodpovedaná 24. 10. 2007Martin Kurucpredseda vlády SR Robert FicoPán predseda vlády! Odmietate zverejniť podrobnosti o nadobudnutí bytu na Pažítkovej ulici v Bratislave, ktorý ste údajne obstarali so svojím bratom. Odmietate povedať tieto podrobnosti preto, lebo ste tento byt získali ako úplatok alebo províziu od firmy IKORES (sponzora SMER-u) za to, že táto firma dostane v budúcnosti lukratívne štátne zákazky tak, ako to bolo napr. nedávno v prípade vojenského archívu Trnava, keď zákazku za 1 miliardu Sk získala táto firma od Ministerstva obrany bez verejnej súťaže?
nezodpovedaná 28. 11. 2007Martin Kurucpredseda vlády SR Robert FicoPán predseda vlády Robert Fico, na hodine otázok a odpovedí dňa 25.10.2007 ste uviedli, že byt na Pažítkovej ulici ste nadobudli pre svoju mamičku tak, že ste sa dali dohromady s vaším bratom a vašou mamou. Koľko ten byt stál a akou sumou ste na ten byt prispeli vy?
nezodpovedaná 5. 12. 2007Martin Kurucpredseda vlády SR Robert FicoPán predseda vlády, na minulej hodine otázok 29.11.2007 ste konečne zverejnili, že byt na Pažítkovej ulici stál približne 3 mil. Sk. Na druhú otázku ste neodpovedali. Preto sa Vás teraz pýtam: Koľko korún z tejto čiastky 3 mil. Sk ste uhradili Vy a akým spôsobom?
nezodpovedaná 21. 5. 2008Martin Kurucminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Ján MikolajPán minister, kedy a kde sa začne s výstavbou haly na Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji v roku 2011?