Výsledky vyhľadávania v hodine otázok

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 21. 9. 2016Stanislav Kubánekpredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, Bratislavský summit čo znamená pre bezpečnostnú situáciu v EÚ?
nezodpovedaná 1. 2. 2017Stanislav Kubánekpredseda vlády SR Robert FicoBola najvyšená minimálna mzda. Pán premiér, plánujete aj do budúcna navyšovať?
nezodpovedaná 8. 2. 2017Stanislav Kubánekpredseda vlády SR Robert FicoPán predseda, SR sa v poslednej dobe mimoriadne darí v ekonomických ukazovateľoch. Očakáva SR v blízkej budúcnosti príchod investorov?
nezodpovedaná 17. 5. 2017Stanislav Kubánekpredseda vlády SR Robert FicoČo hovoríte na novozvoleného francúzskeho prezidenta. Aký bude mať vplyv na Európskej úniu?
nezodpovedaná 14. 6. 2017Stanislav Kubánekpredseda vlády SR Robert FicoChce SR ostať v jadre EÚ?
nezodpovedaná 11. 10. 2017Stanislav Kubánekpredseda vlády SR Robert FicoNedávno ste predstavili akčný plán na zvýšenie transparentnosti a zjednodušenie implementácie čerpania eurofondov. Môžete predstaviť najzásadnejšie opatrenia z tohto akčného plánu?
nezodpovedaná 6. 12. 2017Stanislav Kubánekpredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, rokovali ste s čínskym premiérom. Môžete povedať, aké sú zámery činskej strany smerom k SR?
nezodpovedaná 16. 5. 2018Stanislav Kubánekpredseda vlády SR Peter PellegriniNa opravu internátov bola schválená prvá tranža 50 miliónov tento rok. Počíta vláda s ďalšími prostriedkami na opravu internátov?
nezodpovedaná 6. 2. 2019Stanislav Kubánekpredseda vlády SR Peter PellegriniPán premiér, máte stretnutie s nemeckou kancelárkou. Čo to bude znamenať pre Slovensko?
nezodpovedaná 6. 2. 2019Stanislav Kubánekpodpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Richard RašiPán vicepremiér, ako sa darí projektu WIFI pre teba? Dokedy sa môžu prihlasovať mestá?