Výsledky vyhľadávania v hodine otázok

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 15. 6. 2016Ján Budajpredseda vlády SR, poverený vedením Ministerstva financií SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, kedy odvoláte ministra vnútra Roberta Kaliňáka a kedy sa odsťahujete z bytu, pri ktorom je vážne podozrenie, že bol financovaný z daňových podvodov?
nezodpovedaná 26. 10. 2016Ján Budajministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Gabriela MatečnáAko sa hospodári v lesoch na území hlavného mesta Bratislavy, ktoré sú v správe štátneho podniku Lesy Slovenskej republiky? Ako chce ministerstvo riešiť fakt, že tieto lesy sú súčasťou oddychového a rekreačného zázemia hlavného mesta?
nezodpovedaná 6. 9. 2017Ján Budajpredseda vlády SR, poverený vedením Ministerstva financií SR Robert FicoPán premiér, to, že Bašternák vyjadril nad svojimi činmi účinnú ľútosť znamená, že sa k týmto skutkom priznal. Už teda nehovoríme o človeku podozrivom z daňových podvodov, rovno môžeme konštatovať, že bývate u daňového podvodníka. Preto sa pýtam, kedy sa konečne odsťahujete z bytu daňového podvodníka?
nezodpovedaná 13. 9. 2017Ján Budajpredseda vlády SR, poverený vedením Ministerstva financií SR Robert FicoPán premiér, to, že Bašternák vyjadril nad svojimi činmi účinnú ľútosť, znamená, že sa k týmto skutkom priznal. Už teda nehovoríme o človeku podozrivom z daňových podvodov, rovno môžeme konštatovať, že bývate u daňového podvodníka. Preto sa pýtam, kedy sa konečne odsťahujete z bytu daňového podvodníka?
nezodpovedaná 7. 2. 2018Ján Budajministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Gabriela MatečnáAké sú legislatívne pravidlá a čo z nich vyplýva pre občanov SR, ktorí užívajú poľnohospodárske pozemky v náhradnom užívaní a chcú ich ďalej užívať? Občania požadujú jednoznačné vysvetlenie, nakoľko aj príslušní štátni úradníci im v mnohých prípadoch nevedia dať odpoveď.