Výsledky vyhľadávania v hodine otázok

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 12. 12. 2012Július Brockaprvý námestník generálneho prokurátora SR, generálny prokurátor SR v z. Ladislav TichýVážený pán zastupujúci generálny prokurátor, ako si máme vysvetliť vaše vyjadrenie o Dobroslavovi Trnkovi, ktorý je poverený výkonom funkcie námestníka Generálnej prokuratúry SR, že zákon porušil, ale vašu dôveru nestratil. Vás, ktorý máte byť strážcom zákonnosti a ústavnosti v tomto štáte.
zodpovedaná 30. 1. 2013Július Brockaminister hospodárstva SR Tomáš MalatinskýVážený pán minister, uveďte ktorých doteraz nepodporovaných výrobcov elektriny a tepla sa dotkne schválený bod 2 pozmeňujúceho návrhu poslanca Kondróta k zákonu obnoviteľných zdrojoch (tlač 334), uveďte predpokladanú výšku doplatku a ako sa tento doplatok premietne do ceny elektrickej energie pre koncových odberateľov?
nezodpovedaná 28. 1. 2015Július Brockapredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, v štúdii uskutočniteľnosti "PPP projektu D4 a R7" je zadefinované, že v najbližších štyroch až piatich rokoch nevieme nájsť ročne z verejných zdrojov 200 až 250 miliónov eur, potrebných na výstavbu tohto projektu. V štúdii sú ale zadefinované predpokladané ročné splátky pre súkromného koncesionára vo výške 135 až 150 miliónov eur, ktoré zaplatíme každoročne po dobu 30-tich rokov po dokončení projektu. Viete povedať z akých zdrojov v priebehu 30-tich rokov zaplatíme predpokladaných 4 až 4,5 miliardy?
nezodpovedaná 22. 4. 2015Július Brockapredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, kedy odvoláte Jána Počiatka z funkcie ministra dopravy za to, že podpísal lacný tunel Višňové na úrovni 45 % štátnej expertízy?
zodpovedaná 22. 4. 2015Július Brockaminister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ľubomír JahnátekPán minister, vyvodíte sám voči sebe politickú zodpovednosť z káuz zo zámenou pozemkov na Slovenskom pozemkovom fonde? Alebo čakáte, že Vás "uprace" ako ministra Pavlisa predseda vlády?
nezodpovedaná 22. 4. 2015Július Brockaminister dopravy a výstavby SR Ján PočiatekPán minister, myslíte si tak ako Robert Fico, že podpísať výstavbu diaľnice pod polovicu štátnej expertízy je na vyvodenie politickej zodpovednosti?
nezodpovedaná 23. 9. 2015Július Brockapredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, myslíte si, že tolerovanie rodinkárstva vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni na najvyššej úrovni (GR M. Forai) spojené s miliónmi eur zo Všeobecnej zdravotnej poisťovne je výrazom toho, že minister V. Čislák zvláda svoju funkciu ministra?
nezodpovedaná 23. 9. 2015Július Brockaminister zdravotníctva SR Viliam ČislákPán minister, sú podľa vášho názoru už zmluvy s "tetou Ankou" a Všeobecnou zdravotnou poisťovňou kauzou alebo iba pseudokauzou? Keďže ste sa vyjadrili, že je šanca vymenovať pána Foraia za generálneho riaditeľa Všeobecnej zdravotnej poisťovne opäť.
nezodpovedaná 23. 9. 2015Július Brockaminister zdravotníctva SR Viliam ČislákPán minister, v akom štádiu je projekt jednej zdravotnej poisťovne? Vývoj Všeobecnej zdravotnej poisťovne v posledných dňoch ukazuje, že ministerstvo zdravotníctva nie je schopné zabezpečiť účinnú kontrolu verejných financií.
nezodpovedaná 23. 9. 2015Július Brockaminister zdravotníctva SR Viliam ČislákPán minister, je pravda, že generálny riaditeľ Všeobecnej zdravotnej poisťovne Marcel Forai podpisoval dodatky k zmluvám so siedmimi firmami jeho tety Anky tak, že získali 14,0 mil. eur z rozpočtu Všeobecnej zdravotnej poisťovne?
nezodpovedaná 30. 9. 2015Július Brockapredseda vlády SR Robert FicoGenerálny riaditeľ VšZP M. Forai odstúpil z funkcie, hoci krátko predtým nevidel na to dôvod. Nevyrušuje vás pán premiér, že minister zdravotníctva V. Čislák je pripravený ho za istých okolností vymenovať opäť do funkcie generálneho riaditeľa napriek evidentnému zlyhaniu?
nezodpovedaná 30. 9. 2015Július Brockaminister zdravotníctva SR Viliam ČislákPán minister, ešte stále ste presvedčený, že môžete Marcela Foraia opätovne vymenovať do funkcie generálneho riaditeľa Všeobecnej zdravotnej poisťovne?
nezodpovedaná 11. 11. 2015Július Brockapredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, súvisí vaša priazeň k majiteľovi Hornonitrianskych baní p. Čičmancovi nejako s tým, čo sa prevalilo v kauze vášho exposlanca Jánoša?
nezodpovedaná 11. 11. 2015Július Brockapredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, je to výnimka alebo pravidlo v SMER-e, že okresný predseda používa doma čítačku na peniaze?
zodpovedaná 11. 11. 2015Július Brockapodpredseda vlády a minister financií SR Peter KažimírPán minister, ak ide čítačka peňazí v kuse 15 minút, ako to bolo u poslanca Jánoša zo SMER-u, koľko je to kusov bankoviek bez ohľadu na ich nominálnu hodnotu?
zodpovedaná 11. 11. 2015Július Brockaminister zdravotníctva SR Viliam ČislákPán minister, nemyslíte si, že informácie o tom, ako okresný predseda SMER-u, exposlanec Jánoš počítal doma peniaze čítačkou peňazí, môžu vplývať na rast srdcovocievnych ochorení na Slovensku?
nezodpovedaná 18. 11. 2015Július Brockapredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, je to výnimka alebo pravidlo v SMER-e, že okresný predseda používa doma čítačku na peniaze?
nezodpovedaná 18. 11. 2015Július Brockapredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, súvisí vaša priazeň k majiteľovi Hornonitrianských baní p. Čičmancovi nejako s tým, čo sa prevalilo v kauze vášho exposlanca Jánoša?
zodpovedaná 18. 11. 2015Július Brockapodpredseda vlády a minister financií SR Peter KažimírPán minister, už je známe, aké bankovky balil do alobalu pán poslanec Jánoš zo SMER-u, v akej hodnote a aký bol ich ďalší osud?
nezodpovedaná 25. 11. 2015Július Brockapredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, vláda prijala uznesenie o podpore ťažby hnedého uhlia v Hornonitrianskych baniach do roku 2030. Koľko to bude eur zo štátneho rozpočtu ročne a koľko celkovo do roku 2030? Nie je to neoprávnená štátna pomoc pre súkromnú firmu?
nezodpovedaná 9. 12. 2015Július Brockapredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, môžete vysvetliť, ako a prečo sa ku nám na Slovensko dostali väzni z Guantánama?
zodpovedaná 9. 12. 2015Július Brockaminister vnútra SR Robert KaliňákPán minister, čo sa stalo s väzňami z Guantánama, ktorých sme "prijali" na našom území?