Výsledky vyhľadávania v hodine otázok

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 30. 1. 2008Július Brockaminister zdravotníctva SR Ivan ValentovičPrečo chcete zlúčiť fungujúce a špičkové Detské kardiocentrum v Bratislave s kolosom detskej fakultnej nemocnice, nemyslíte, že je to krok späť a možná likvidácia odboru a starostlivosti o deti s vrodenými srdcovými chybami na Slovensku?
zodpovedaná 6. 2. 2008Július Brockaminister zdravotníctva SR Ivan ValentovičPrečo chcete zlúčiť fungujúce špičkové Detské kardiocentrum v Bratislave s kolosom detskej fakultnej nemocnice, nemyslíte, že je to krok späť a možná likvidácia odboru a starostlivosti o deti s vrodenými srdcovými chybami na Slovensku?
nezodpovedaná 13. 2. 2008Július Brockapredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, kedy splníte sľub, že Slovenský pozemkový fond zverejní všetky zmluvy, ktorými vrátil pozemky v reštitúciách?
nezodpovedaná 13. 2. 2008Július Brockapredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, mnohí občania sú šokovaní z vysokého nárastu cien elektriny, ktorá sa cez zálohové platby zvýšila až o 15% a nie o 2,9%, ako ste "avizovali". Čo s tým chcete robiť?
zodpovedaná 13. 2. 2008Július Brockaminister hospodárstva SR Ľubomír JahnátekVážený pán minister, mnohí občania sú šokovaní z vysokého nárastu cien elektriny, ktorá sa cez zálohové platby zvýšila až o 15 % a nie o 2,9 %, ako ste avizovali. Čo s tým chcete robiť?
nezodpovedaná 26. 11. 2008Július Brockapredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, už ste si to stihli pozrieť - kauzu Tipos? Čo urobíte s ministrom Počiatkom?
nezodpovedaná 3. 3. 2010Július Brockapredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, kedy chcete zrušiť vojenský obvod Javorina?
nezodpovedaná 3. 3. 2010Július Brockaminister obrany SR Jaroslav BaškaKedy zrušíte vojenský obvod Javorina?