Výsledky vyhľadávania v hodine otázok

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 30. 1. 2008Július Brockaminister zdravotníctva SR Ivan ValentovičPrečo chcete zlúčiť fungujúce a špičkové Detské kardiocentrum v Bratislave s kolosom detskej fakultnej nemocnice, nemyslíte, že je to krok späť a možná likvidácia odboru a starostlivosti o deti s vrodenými srdcovými chybami na Slovensku?
zodpovedaná 6. 2. 2008Július Brockaminister zdravotníctva SR Ivan ValentovičPrečo chcete zlúčiť fungujúce špičkové Detské kardiocentrum v Bratislave s kolosom detskej fakultnej nemocnice, nemyslíte, že je to krok späť a možná likvidácia odboru a starostlivosti o deti s vrodenými srdcovými chybami na Slovensku?
nezodpovedaná 13. 2. 2008Július Brockapredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, kedy splníte sľub, že Slovenský pozemkový fond zverejní všetky zmluvy, ktorými vrátil pozemky v reštitúciách?
nezodpovedaná 13. 2. 2008Július Brockapredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, mnohí občania sú šokovaní z vysokého nárastu cien elektriny, ktorá sa cez zálohové platby zvýšila až o 15% a nie o 2,9%, ako ste "avizovali". Čo s tým chcete robiť?
zodpovedaná 13. 2. 2008Július Brockapodpredseda vlády a minister hospodárstva SR Ľubomír JahnátekVážený pán minister, mnohí občania sú šokovaní z vysokého nárastu cien elektriny, ktorá sa cez zálohové platby zvýšila až o 15 % a nie o 2,9 %, ako ste avizovali. Čo s tým chcete robiť?
nezodpovedaná 26. 11. 2008Július Brockapredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, už ste si to stihli pozrieť - kauzu Tipos? Čo urobíte s ministrom Počiatkom?
nezodpovedaná 3. 3. 2010Július Brockapredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, kedy chcete zrušiť vojenský obvod Javorina?
nezodpovedaná 3. 3. 2010Július Brockapodpredseda vlády SR a minister obrany SR Jaroslav BaškaKedy zrušíte vojenský obvod Javorina?