Výsledky vyhľadávania v hodine otázok

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 27. 6. 2007Mikuláš Dzurindapredseda vlády SR Robert FicoPán predseda vlády, v pondelok vás na tlačovej konferencii pani poslankyňa Lucia Žitňanská vyzvala, aby ste sa vyjadrili k zámene pozemkov, ktoré uskutočnil Slovenský pozemkový fond pod vedením nominanta strany, ktorej ste predsedom. Vyjadrite sa ,prosím, k otázke, či považujete za etické a správne, aby sa takým spôsobom, ako bol medializovaný, vymieňali pozemky na južnom Slovensku za lukratívne pozemky pod Tatrami?
nezodpovedaná 27. 6. 2007Mikuláš Dzurindaminister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Miroslav JureňaV pondelok boli medializované informácie o zámene pozemkov, ktoré uskutočnil Slovenský pozemkový fond pod vedením strán vládnej koalície. Vyjadrite sa, prosím, k otázke, či považujete za etické a správne, aby sa takým spôsobom, ako bol medializovaný, vymieňali pozemky na južnom Slovensku za lukratívne pozemky pod Tatrami?
nezodpovedaná 24. 10. 2007Mikuláš Dzurindapredseda vlády SR Robert FicoPán predseda vlády! Odmietate zverejniť podrobnosti o nadobudnutí bytu na Pažítkovej ulici v Bratislave, ktorý ste údajne obstarali so svojím bratom. Odmietate povedať tieto podrobnosti preto, lebo ste tento byt získali ako úplatok alebo províziu od firmy IKORES (sponzora SMER-u) za to, že táto firma dostane v budúcnosti lukratívne štátne zákazky tak, ako to bolo napr. nedávno v prípade vojenského archívu Trnava, keď zákazku za 1 miliardu Sk získala táto firma od Ministerstva obrany bez verejnej súťaže?
nezodpovedaná 28. 11. 2007Mikuláš Dzurindapredseda vlády SR Robert FicoPán predseda vlády Robert Fico, na hodine otázok a odpovedí dňa 25.10.2007 ste uviedli, že byt na Pažítkovej ulici ste nadobudli pre svoju mamičku tak, že ste sa dali dohromady s vaším bratom a vašou mamou. Koľko ten byt stál a akou sumou ste na ten byt prispeli vy?
nezodpovedaná 5. 12. 2007Mikuláš Dzurindapredseda vlády SR Robert FicoPán predseda vlády, na minulej hodine otázok 29.11.2007 ste konečne zverejnili, že byt na Pažítkovej ulici stál približne 3 mil. Sk. Na druhú otázku ste neodpovedali. Preto sa Vás teraz pýtam: Koľko korún z tejto čiastky 3 mil. Sk ste uhradili Vy a akým spôsobom?