Výsledky vyhľadávania v hodine otázok

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 20. 6. 2007Gyula Bárdosminister kultúry SR Marek MaďaričJe politická vôľa riešiť problém národnostného vysielania v SRo, aby sa postupovalo podľa platného zákona?
nezodpovedaná 20. 6. 2007Gyula Bárdosminister kultúry SR Marek MaďaričPán minister, akým spôsobom zabezpečí MK SR budúcnosť národnostného vysielania v SRo, kedy požiada MF SR o navýšenie rozpočtu o 45 mil. Sk, aby SRo mohol vysielať podľa zákona?
nezodpovedaná 19. 9. 2007Gyula Bárdospodpredseda vlády SR a minister životného prostredia SR Jaroslav IzákJe podľa vás správne a etické, keď ministerstvo získa finančné prostriedky z vlastného Environmentálneho fondu?
nezodpovedaná 19. 9. 2007Gyula Bárdospodpredseda vlády SR a minister životného prostredia SR Jaroslav IzákPrečo zneužíva Ministerstvo životného prostredia SR finančné prostriedky z Environmentálneho fondu na vlastnú propagáciu?
nezodpovedaná 17. 10. 2007Gyula Bárdosminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Ján MikolajAko ste dospeli k záveru, že geografické názvy sa musia v učebniciach národnostných menšín uvádzať vždy len v štátnom jazyku?
nezodpovedaná 17. 10. 2007Gyula Bárdosminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Ján MikolajPrečo je požiadavka, aby sa geografické názvy uvádzali v učebniciach s textami v jazykoch národnostných menšín podľa vás neopodstatnená?
nezodpovedaná 24. 10. 2007Gyula Bárdosminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Ján MikolajAko ste dospeli k záveru, že geografické názvy sa musia v učebniciach pre národnostné menšiny uvádzať vždy len v štátnom jazyku?
nezodpovedaná 24. 10. 2007Gyula Bárdosminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Ján MikolajPrečo je podľa vás neopodstatnená požiadavka, aby sa geografické názvy uvádzali v učebniciach s textami v jazyku národnostných menšín?
nezodpovedaná 17. 6. 2009Gyula Bárdospredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, prečo sme predávali emisné kvóty za polovičnú cenu ako v susedných štátoch? Nechýbajú nám 2 miliardy korún na sociálne účely?
nezodpovedaná 17. 6. 2009Gyula Bárdosminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Ján MikolajMám informácie o tom, že v týchto dňoch ste schválili usmernenie pre vydavateľov učebníc, týkajúce sa uvádzania geografických názvov pre národnostné školstvo. Budú teda v týchto učebniciach geografické názvy uvádzané v súlade s platnou legislatívnou dvojjazyčne?
nezodpovedaná 4. 11. 2009Gyula Bárdospredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, kedy a ako chcete odškodniť klientov nebankových subjektov?
nezodpovedaná 2. 12. 2009Gyula Bárdospredseda vlády SR Robert FicoAkým spôsobom a kedy odškodníte klientov nebankových subjektov?