Výsledky vyhľadávania v hodine otázok

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 27. 1. 2021Peter Vonsminister zdravotníctva SR Marek KrajčíVážený pán minister, súčasťou Programového vyhlásenia vlády SR je záväzok, že vláda SR bude pokračovať v projekte výstavby novej Martinskej univerzitnej nemocnice. V akom štádiu je momentálne projekt výstavby?
zodpovedaná 3. 2. 2021Peter Vonspodpredseda vlády a minister hospodárstva SR Richard SulíkVážený pán minister, majitelia fitness centier ako živnostníci, podnikatelia sa pýtajú, prečo ministerstvo hospodárstva nepripravilo schému pomoci pre ich odškodnenie v podobe náhrady prevádzkových nákladov, ktoré im vznikli zatvorením ich prevádzok z dôvodu opatrení kvôli COVID-u-19.
nezodpovedaná 3. 2. 2021Peter Vonsminister zdravotníctva SR Marek KrajčíVážený pán minister, súčasťou Programového vyhlásenia vlády SR je aj záväzok, že vláda SR bude pokračovať v projekte výstavby novej Martinskej univerzitnej nemocnice. V akom štádiu je momentálne projekt jej výstavby?
nezodpovedaná 3. 2. 2021Peter Vonsministerka kultúry SR Natália MilanováVážená pani ministerka, vláda SR sa vo svojom programovom vyhlásení zaviazala, že zváži systémovú zmenu najmä financovania Matice slovenskej. V akom štádiu je riešenie tejto problematiky? Vedie ministerstvo kultúry dialóg s Maticou slovenskou?