Výsledky vyhľadávania v hodine otázok

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 16. 3. 2022Jozef Šimkominister zdravotníctva SR Vladimír LengvarskýPán minister, pri prejednávaní kategorizácie zdravotníckych zariadení ste sľúbili, že v Rimavskej Sobote nedôjde k zrušeniu nemocnice, ba práve naopak, ste mi osobne sľúbili, že v Rimavskej Sobote sa bude budovať taká istá nemocnica ako v Michalovciach. Aké kroky ste urobili, že sa váš sľub uskutoční?
nezodpovedaná 23. 3. 2022Jozef Šimkominister dopravy a výstavby SR Andrej DoležalObčania Gemera - Malohontu už roky očakávajú dobudovanie štátnej cesty R-2 Zvolen - Košice. Kedy môžu občania očakávať odovzdanie úseku 1.) Mýtna - Tomášovce, 2.) Mýtna - Kriváň, ako aj začatie budovania obchvatu Zvolen.
nezodpovedaná 23. 3. 2022Jozef Šimkominister zdravotníctva SR Vladimír LengvarskýPán minister, pri prejednávaní kategorizácie zdravotníckych zariadení ste sľúbili, že v Rimavskej Sobote nedôjde k zrušeniu nemocnice, ba práve naopak, ste mi osobne sľúbili, že v Rimavskej Sobote sa bude budovať taká istá nemocnica ako v Michalovciach. Aké kroky ste urobili, že sa vás sľub uskutoční?
nezodpovedaná 23. 3. 2022Jozef Šimkominister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Milan KrajniakMesto Rimavská Sobota má záujem vybudovať domov dôchodcov. Pýtam sa pána ministra, kedy môžeme očakávať zverejnenie výzvy týkajúce sa poskytovania finančných prostriedkov na tento účel z Plánu obnovy a odolnosti?