Výsledky vyhľadávania v hodine otázok

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 27. 1. 2021Andrej Stančíkminister zdravotníctva SR Marek KrajčíPán minister, rád by som sa spýtal, či dnes vieme, aká je prevalencia britského kmeňa koronavírusu u nás. A ak nie, aké kroky podnikneme, aby sme to zistili.
nezodpovedaná 27. 1. 2021Andrej Stančíkminister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Ivan KorčokPán minister, rád by som sa spýtal na súčasný stav diskusie o COVID-pase v Európskej únii a pozície Slovenska.
nezodpovedaná 23. 6. 2021Andrej Stančíkminister zdravotníctva SR Vladimír LengvarskýPán minister, chcel by som sa spýtať, v akej rovine je diskusia o výhodách pre očkovaných a na váš názor k tejto tematike?
nezodpovedaná 2. 2. 2022Andrej Stančíkpodpredseda vlády a minister hospodárstva SR Richard SulíkPán minister, rád by som sa spýtal, aké kroky podniklo ministerstvo hospodárstva k riešeniu cien energií?
nezodpovedaná 2. 2. 2022Andrej Stančíkminister obrany SR Jaroslav NaďRád by som sa spýtal, či by ste nechceli sumarizovať kroky, ktoré v závislosti s DCA podnikla bývalá vláda.
nezodpovedaná 2. 2. 2022Andrej Stančíkminister obrany SR Jaroslav NaďPán minister, aké sú vaše obľúbené hoaxy o dohode DCA?
nezodpovedaná 2. 2. 2022Andrej Stančíkminister zdravotníctva SR Vladimír LengvarskýRád by som sa spýtal, či sa uvažuje po doznení vlny Omicron o rušení opatrení a otvorení služieb pre všetkých? Chápem vážnosť situácie, no ľudia potrebujú svetlo na konci tunela.
zodpovedaná 23. 3. 2022Andrej Stančíkminister zdravotníctva SR Vladimír LengvarskýRád by som upriamil pozornosť na epidémiu endemického kreténizmu v 20. storočí. Kvôli nedostatku jódu ľuďom klesli mentálne kapacity a znížilo sa aj IQ. Nemáte pri sledovaní niektorých FB komentárov pocit, že endemický kreténizmus je vážnym problémom aj dnes?
nezodpovedaná 27. 4. 2022Andrej Stančíkpodpredseda vlády a minister hospodárstva SR Richard SulíkV súvislosti s odpojením Bulharska a Poľska od plynu by som sa rád spýtal na pozíciu Slovenska a pripravenosť na odpojenie.
zodpovedaná 27. 4. 2022Andrej Stančíkminister dopravy a výstavby SR Andrej DoležalNa Facebooku som zachytil iniciatívu prof. Hlístu o vytvorení tobogánu na Slavíne. Iniciatívu podporuje aj pán Soros. Myslíte, že takýto projekt by zvýšil cestovný ruch?
zodpovedaná 4. 5. 2022Andrej Stančíkpredseda vlády SR Eduard HegerPán premiér, rád by som sa spýtal, či je Slovensko ochotné platiť za plyn, tak ako hovorí minister hospodárstva.
zodpovedaná 4. 5. 2022Andrej Stančíkpodpredseda vlády a minister hospodárstva SR Richard SulíkPán minister, opozícia vyčíta vášmu rezortu nedostatok prípravy na výpadok dodávok plynu. Ako na tom ministerstvo hospodárstva teda je?
nezodpovedaná 4. 5. 2022Andrej Stančíkministerka spravodlivosti SR Mária KolíkováPani ministerka, rád by sa sa spýtal na spochybňovanie tzv. kajúcnikov opozíciou. Akú máte ako ministerka dôveru v túto inštitúciu?