Zahraničné pracovné cesty - Magdaléna Kuciaňová

DátumPopis pracovnej cesty
16. 9. 2019 Lednice - predseda NR SR Andrej Danko a poslanci NR SR Magdaléna Kuciaňová, Eva Smolíková, Tibor Jančula, Radovan Baláž, , Peter Pamula, Peter Štarchoň, Jaroslav Paška, Juraj Kolesár a Alena Bašistová sa zúčastnia na pracovnej návšteve predsedu NR SR v Českej republike pri príležitosti stretnutia parlamentných skupín priateľstva NR SR a Poslaneckej snemovne Parlamentu ČR.
29. - 30. 5. 2018 Katovice - poslanci NR SR Jana Kiššová, Edita Pfundtner, Miroslav Ivan, Eduard Heger, Igor Janckulík, Magdaléna Kuciaňová, Martin Fecko a Juraj Soboňa sa zúčastnia Stretnutia Výboru NR SR pre hospodárske záležitosti a Skupiny priateľstva s Poľskou republikou s Výborom pre infraštruktúru Sejmu Poľskej republiky
20. - 21. 12. 2017 Budapešť - poslanci NR SR Alena Bašistová a Magdaléna Kuciaňová sa zúčastnia zasadnutia Výborov V4 pre sociálne veci.
22. - 23. 11. 2017 Varšava - poslanci NR SR Martin Poliačik, Magdaléna Kuciaňová, Alena Bašistová a Viera Dubačová sa zúčastnia Návštevy na pozvanie výboru pre rokovací poriadok poslanecké a imunitné záležitosti Sejmu Poľskej republiky.
20. - 22. 9. 2017 Praha - predsedníčka Výboru NR SR Alena Bašistová a poslanci NR SR Jana Vaľová , Ľubomír Vážny, Magdaléna Kuciaňová a Petra Krištúfková sa zúčastnia Pracovnej návštevy delegácie Výboru NR SR pre sociálne veci v Prahe.