Zahraničné pracovné cesty - Marián Kéry

DátumPopis pracovnej cesty
30. 11. 2022 Brusel - predseda Zahraničného výboru NR SR Marián Kéry a poslanec NR SR Martin Klus sa zúčastnia na medziparlamentnom stretnutí výborov parlamentov EÚ a AFET-u.
13. - 15. 11. 2022 Belehrad - poslanci NR SR Marián Kéry, Martin Čepček a poslankyňa Romana Tabák sa zúčastnia na pracovnej návšteve partnerského výboru v Srbskej republike.
4. - 5. 9. 2022 Praha - poslanci NR SR Marián Kéry a Peter Osuský a poslankyňa NR SR Anna Zemanová sa zúčastnia na Medziparlamentnej konferencii k Spoločnej zahraničnej a bezpečnostnej poliitike a Spoločnej bezpečnostnej a obrannej politike.
12. - 14. 4. 2022 Tel Aviv, Jeruzalem - predseda NR SR Boris Kollár, podpredseda NR SR Gábor Grendel a poslanci NR SR Marián Kéry, Jozef Lukáč, Ľudovít Goga, Michal Šipoš a Juraj Šeliga sa zúčastnia na pracovnej návšteve predsedu Národnej rady SR pri príležitosti slávnostného otvorenia Slovenského inštitútu v Jeruzaleme.
11. - 15. 3. 2022 Spojené arabské emiráty - predseda NR SR Boris Kollár, poslankyne NR SR Mária Šofranko a Zuzana Šebová a poslanci NR SR Martin Borguľa, György Gyimesi, Ľudovít Goga, Jozef Hlinka, Marián Kéry, Ján Krošlák a Anton Stredák sa zúčastnia na oficiálnej návšteve predsedu NR SR v Spojených arabských emirátoch.
17. - 18. 2. 2022 Budapešť - predseda Zahraničného výboru NR SR Marián Kéry a poslanci NR SR Peter Osuský a Martin Čepček sa zúčastnia na Stretnutí zahraničných výborov parlamentov krajín V4.
19. - 23. 11. 2021 Nur-Sultan - predseda Zahraničného výboru NR SR Marián Kéry sa zúčastní na medzinárodnej konferencii venovanej Dňu prvého prezidenta Kazašskej republiky.
10. - 12. 10. 2021 Nur-Sultan, Nižný Novgorod - predseda Zahraničného výboru NR SR Marián Kéry sa zúčastní zahraničnej pracovnej cesty ministra zahraničných vecí SR I. Korčoka v Kazachstane a Ruskej federácii.
17. - 19. 5. 2021 Bejrút - poslanci NR SR Peter Osuský a Marián Kéry sa zúčastnia na Stretnutí pri príležitosti otvorenia humanitárneho projektu NGO ADRA v Baalbeku a otvorenia nových priestorov ZÚ SR.