Zahraničné pracovné cesty - Ľubomír Petrák

DátumPopis pracovnej cesty
4. - 6. 9. 2019 Minsk - poslanci NR SR Róbert Madej, Ľubomír Petrák, Jozef Lukáč a Ľuboš Blaha sa zúčastnia na pracovnej návšteve členov skupiny priateľstva NR SR s Bieloruskom v Minsku a v Breste.
19. - 25. 8. 2019 Peking, Lhasa, Shigatse - poslanci NR SR Ľuboš Blaha, Maroš Kondrót, Ľubomír Petrák, Dušan Jarjabek, Ľudovít Goga, Martin Klus, Jana Vaľová, Irén Sarközy, Igor Choma a Pavol Goga sa zúčastnia na študijnej ceste na pozvanie čínskych partnerov.
30. 6. - 3. 7. 2019 Moskva, Kazaň - predseda NR SR Andrej Danko a poslanci NR SR Ľuboš Blaha, Ľubomír Petrák, Štefan Zelník, Dušan Galis, Peter Marček, Martina Šimkovičová, Adriana Pčolinská, Dušan Muňko a Jaroslav Paška sa zúčastnia na pracovnej ceste predsedu NR SR v Ruskej federácii.
11. - 12. 6. 2019 Vatikán - podpredseda NR SR Martin Glváč a poslanci NR SR Ľubomír Petrák, Tibor Bernaťák, Dušan Tittel, Dušan Muňko, Jozef Valocký, Miroslav Sopko, Rastislav Holúbek a Róbert Puci sa zúčastnia na pracovnej ceste vedenia Národnej rady SR do Vatikánu.
15. - 17. 4. 2019 Bukurešť - poslanci NR SR Ľubomír Petrák, Dušan Jarjabek, Pavol Goga, Miroslav Sopko a Ján Senko sa zúčastnia na Pracovnej návšteve delegácie Výboru pre vzdelávanie, vedu, mládež, šport a Výboru pre kultúru a médiá v Rumunsku.
9. - 11. 12. 2018 Moskva - predseda Výboru NR SR pre vzdelávanie, vedu, mládež a šport Ľubomír Petrák sa zúčastní na Medzinárodnej konferencii „Úloha parlamentov v súčasnom svete“.
29. 9. - 1. 10. 2018 Nadlak - poslanci NR SR Dušan Jarjabek, Miroslav Číž, Ľubomír Petrák a Anton Hrnko sa zúčastnia XX. Prehliadky sólistov slovenskej ľudovej piesne.
19.6.2018 Rím - podpredseda NR SR Martin Glváč a poslanci NR SR Ľubomír Petrák, Ladislav Kamenický, Peter Náhlik, Dušan Tittel, Ľudovít Goga a Rastislav Holúbek sa zúčastnia v delegácii predsedu vlády SR P. Pellegriniho počas pracovnej návštevy v Ríme a Vatikáne.
3. - 5. 6. 2018 Moskva - predseda NR SR Andrej Danko a poslanec NR SR Ľubomír Petrák sa zúčastnia na Medzinárodnom fóre pre rozvoj parlamentraizmu.
21. - 24. 11. 2017 Belehrad/ Stará Pazova/ Kovačica/ Kysáča/ Báčsky Petrovec/ Nový Sad - delegácia Výboru NR SR pre vzdelávanie, vedu, mládež a šport a Výboru NR SR pre kultúru a médiá v zložení poslancov NR SR Ľubomír Petrák, Dušan Jarjabek, Peter Marček, Dušan Čaplovič, Miroslav Sopko, Ľudovít Goga a Miroslav Číž sa zúčastnia na pracovnej návšteve delegácie NR SR v Srbskej republike.
12. - 15. 11. 2017 Moskva - predseda NR SR Andrej Danko, podpredsedovia NR SR Béla Bugár a Martin Glváč a poslanci NR SR Ľubomír Petrák a Jozef Valocký sa zúčastnia oficiálnej návštevy predsedu Národnej rady Slovenskej republiky v Ruskej federácii.
10. - 14. 7. 2017 Moskva, Volgograd - poslanci NR SR Ľubomír Petrák, Maroš Kondrót, Štefan Zelník, Jozef Burian, Martin Nemky a Peter Marček sa zúčastnia na Pracovnej návšteve RF na pozvanie partnerskej skupiny priateľstva.
8. - 10. 6. 2017 Astana - poslanci NR SR Peter Marček, Ľubomír Petrák, Karol Farkašovský, Martina Šimkovičová, Dušan Čaplovič a Jozef Burian sa zúčastnia s delegáciou Ministerstva hospodárstva SR na Otvorení výstvy Expo 2017 Astana.
27. - 30. 5. 2017 Valleta - poslanci NR SR Katarína Cséfalvayová, Martin Klus a Ľubomír Petrák sa zúčastnia LVII. Zasadnutia Konferencie výborov pre európske záležitosti parlamentov členských štátov Európskej únie (LVII. COSAC Meeting).
16. - 19. 1. 2017 Brusel - Valónsko - Flámsko - poslanci NR SR Martin Klus, Edita Pfundtner, Irén Sárközy, Ľubomír Petrák, a Juraj Droba sa zúčastnia pracovnej návštevy Skupiny priateľstva NR SR v belgickom parlamente a v regionálnych parlamentoch - flámskom a valónskom parlamente.
14. - 15. 10. 2016 Békešská Čaba - predseda Výboru NR SR pre vzdelávanie, vedu, mládež a šport Ľubomír Petrák a podpredsedníčka výboru Eva Smolíková sa zúčastnia na VII. Stretnutí dolnozemských učiteľov v Békešskej Čabe
24. - 26. 9. 2016 Nadlak - predseda Výboru NR SR pre kultúru a médiá Dušan Jariabek, člen výboru NR SR pre kultúru a médiá Miroslav Číž a predseda Výboru NR SR pre vzdelávanie, vedu, mládež a šport Ľubomír Petrák sa zúčastnia XVIII. Prehliadky sólistov slovenskej ľudovej piesne, ktorú organizuje Aradská oblasť Demokratického zväzu Slovákov a Čechov v Rumunsku