Zahraničné pracovné cesty - Miroslav Číž

DátumPopis pracovnej cesty
29. 9. - 1. 10. 2018 Nadlak - poslanci NR SR Dušan Jarjabek, Miroslav Číž, Ľubomír Petrák a Anton Hrnko sa zúčastnia XX. Prehliadky sólistov slovenskej ľudovej piesne.
21. - 24. 11. 2017 Belehrad/ Stará Pazova/ Kovačica/ Kysáča/ Báčsky Petrovec/ Nový Sad - delegácia Výboru NR SR pre vzdelávanie, vedu, mládež a šport a Výboru NR SR pre kultúru a médiá v zložení poslancov NR SR Ľubomír Petrák, Dušan Jarjabek, Peter Marček, Dušan Čaplovič, Miroslav Sopko, Ľudovít Goga a Miroslav Číž sa zúčastnia na pracovnej návšteve delegácie NR SR v Srbskej republike.
14. - 19. 10. 2017 Petrohrad - poslanec NR SR Miroslav Číž a poslankyňa NR SR Adriana Pčolinská sa zúčastnia 137. zhromaždenia Medziparlamentnej únie a na zasadnutí Asociácie generálnych sekretárov parlamentov.
24. - 26. 9. 2016 Nadlak - predseda Výboru NR SR pre kultúru a médiá Dušan Jariabek, člen výboru NR SR pre kultúru a médiá Miroslav Číž a predseda Výboru NR SR pre vzdelávanie, vedu, mládež a šport Ľubomír Petrák sa zúčastnia XVIII. Prehliadky sólistov slovenskej ľudovej piesne, ktorú organizuje Aradská oblasť Demokratického zväzu Slovákov a Čechov v Rumunsku