Zahraničné pracovné cesty - Štefan Zelník

DátumPopis pracovnej cesty
30. 6. - 3. 7. 2019 Moskva, Kazaň - predseda NR SR Andrej Danko a poslanci NR SR Ľuboš Blaha, Ľubomír Petrák, Štefan Zelník, Dušan Galis, Peter Marček, Martina Šimkovičová, Adriana Pčolinská, Dušan Muňko a Jaroslav Paška sa zúčastnia na pracovnej ceste predsedu NR SR v Ruskej federácii.
23. - 25. 4. 2018 Praha - poslanci NR SR Štefan Zelník, Alan Suchánek, Zuzana Šebová a Marek Krajčí sa zúčastnia Pracovného stretnutia Výboru pre zdravotníctvo poslaneckej snemovne ČR.
10. - 12. 4. 2018 Baku - poslanci NR SR Peter Marček, Martin Nemky a Štefan Zelník sa zúčastnia pozorovania volieb prezidenta Azerbajdžanskej republiky.
3. - 5. 12. 2017 Moskva - predseda Výboru NR SR pre zdravotníctvo Štefan Zelník sa zúčastní na medzinárodnej konferencii "Poslanci proti drogám".
14. - 18. 11. 2017 Minsk/Moskva - predseda Výboru NR SR pre zdravotníctvo Štefan Zelník, podpredseda výboru Tibor Bastrnák a člen výboru Juraj Blanár za zúčastnia na programe ministra zdravotníctva SR Tomáša Druckera v Bielorusku a stretnutia s členmi partnerského výboru Štátnej dumy Ruskej federácie
10. - 14. 7. 2017 Moskva, Volgograd - poslanci NR SR Ľubomír Petrák, Maroš Kondrót, Štefan Zelník, Jozef Burian, Martin Nemky a Peter Marček sa zúčastnia na Pracovnej návšteve RF na pozvanie partnerskej skupiny priateľstva.