Zahraničné pracovné cesty - Juraj Krúpa

DátumPopis pracovnej cesty
5. - 8. 6. 2022 Sarajevo - predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa, podpredseda NR SR Gábor Grendel a poslankyňa NR SR Anna Andrejuvová sa zúčastnia na pracovnej návšteve Bosny a Hercegoviny na pozvanie partnerského výboru.
3. - 5. 4. 2022 Praha - predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa, poslankyňa NR SR Anna Zemanová a poslanci NR SR Igor Hus a Marcel Mihalik sa zúčastnia na pracovnej návšteve na pozvanie partnerského výboru zo Senátu Parlamentu Českej republiky.
27. - 28. 1. 2022 Debrecín - predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa, poslanec NR SR Gábor Grendel a poslankyňa NR SR Anna Andrejuvová sa zúčastnia na Stretnutí výborov pre obranu a bezpečnosť parlamentov krajín V4.
23. - 25. 1. 2022 Brusel - predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa sa zúčastní na stretnutí NATO.
24. - 25. 11. 2021 Paríž - predseda Výboru NR SR pre obranu a bežpečnosť Juraj Krúpa, poslanec NR SR Ľudovít Goga a poslankyňa NR SR Jana Žitňanská sa zúčastnia na seminári na pozvanie Maďarska v rámci HU V4 predsedníctva na veľvyslanectve Maďarska v Paríži a na bilaterálnom rokovaní Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť s partnerským Výborom pre zahraničné veci, obranu a ozbrojené sily Senátu Francúzskej republiky.
22. - 29. 10. 2021 New York, Washington, Greenville - predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa sa zúčastní na pracovných stretnutiach v Pentagone a v Kongrese USA a na pracovných stretnutiach v Greenville.
3. - 5. 10. 2021 Brusel - predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa sa zúčastní na návšteve vo veliteľstve NATO - na pozvanie štátneho tajomníka Ministerstva obrany SR Mariana Majera.
5. - 6. 9. 2021 Budapešť - predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa sa zúčastní na Konferencii Parlamentného fóra pre spravodajskú bezpečnosť - PISF.
29. - 31. 7. 2021 Larnaka, Famagusta - Predseda brannobezpečnostného výboru Juraj Krúpa navštívi Cyperskú republiku pri príležitosti 20. výročia pôsobenia slovenských vojakov v misii UNFICYP