Zahraničné pracovné cesty - Ján Krošlák

DátumPopis pracovnej cesty
10. - 13. 6. 2022 Baku - predseda NR SR Boris Kollár, poslankyňa NR SR Petra Krištúfková a poslanci Jozef Šimko, Richard Raši, Martin Borguľa, Ľuboš Krajčír a Ján Krošlák absolvujú oficiálnu návštevu Azerbajdžanskej republiky.
17. - 21. 3. 2022 Ženeva, Chourchervel - Predseda NR SR Boris Kollár, poslanec NR SR Ján Krošlák a poslankyňa NR SR Romana Tabák sa zúčastnia pracovnej návštevy Francúzskej republiky
11. - 15. 3. 2022 Spojené arabské emiráty - predseda NR SR Boris Kollár, poslankyne NR SR Mária Šofranko a Zuzana Šebová a poslanci NR SR Martin Borguľa, György Gyimesi, Ľudovít Goga, Jozef Hlinka, Marián Kéry, Ján Krošlák a Anton Stredák sa zúčastnia na oficiálnej návšteve predsedu NR SR v Spojených arabských emirátoch.
21. - 22. 11. 2021 Varšava - predseda Výboru NR SR pre pôdohospodárstvo a životné prostredie Jaroslav Karahuta a poslanci NR SR Filip Kuffa a Ján Krošlák sa zúčastnia na pracovnom stretnutí v Sejme Poľskej republiky s predsedníčkou a členmi Výboru pre poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka Sejmu a Senátu PR a na Ministerstve poľnohospodárstva a rozvoja vidieka.