Výbor NR SR pre obranu a bezpečnosť Vytlačiť stránku / Print page

 

  
Buček, Jozef člen (4.7.2006 - 19.7.2006)
Bugár, Béla člen (4.7.2006 - 12.6.2010)
Fedor, Martin člen (1.8.2006 - 12.6.2010)
Jasaň, Viliam člen (1.8.2006 - 12.6.2010)
Kaliňák, Robert člen (4.7.2006 - 5.7.2006)
Karaba, Ľubomír člen (4.7.2006 - 5.7.2006)
Kovačócy, Marián člen (1.8.2006 - 12.6.2010)
Kovarčík, Ján podpredseda (4.7.2006 - 12.6.2010), člen (4.7.2006)
Liška, Juraj člen (4.7.2006 - 12.6.2010)
Matejička, Vladimír člen (4.7.2006 - 12.6.2010)
Pado, Martin člen (1.8.2006 - 12.6.2010)
Palko, Vladimír člen (4.7.2006 - 12.6.2010)
Pučík, Rudolf predseda (4.7.2006 - 12.6.2010)
Richter, Ján podpredseda (4.7.2006 - 12.6.2010), člen (4.7.2006)
Sokol, Rudolf člen (4.7.2006 - 5.7.2006)
Vestenický, Emil člen (4.7.2006 - 12.6.2010)

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí schôdze výborov pre daný deň.