Výbor NR SR pre zdravotníctvo Vytlačiť stránku / Print page

 

  
Bastrnák, Tibor člen (4.7.2006 - 12.6.2010)
Bobrík, Anton člen (1.2.2007 - 12.6.2010)
Gabániová, Darina členka (26.6.2007 - 12.6.2010)
Chovanec, Miroslav podpredseda (4.7.2006 - 29.1.2007), člen (4.7.2006)
Maďarič, Marek člen (4.7.2006 - 5.7.2006)
Markovič, Peter člen (4.7.2006 - 12.6.2010)
Novotný, Viliam predseda (4.7.2006 - 12.6.2010)
Obrimčák, Peter člen (1.8.2006 - 26.6.2007)
Pataky, Ján člen (4.7.2006), overovateľ (4.7.2006 - 12.6.2010)
Sabolová, Mária podpredsedníčka (4.7.2006 - 12.6.2010), členka (4.7.2006)
Sániová, Beata členka (4.7.2006), overovateľka (4.7.2006 - 12.6.2010)
Szögedi, Anna členka (4.7.2006 - 12.6.2010)
Urbáni, Milan člen (4.7.2006 - 12.6.2010)
Valocký, Jozef člen (4.7.2006 - 9.5.2007), podpredseda (9.5.2007 - 12.6.2010)
Zelník, Štefan člen (4.7.2006 - 12.6.2010)
Zvonár, Ján člen (4.7.2006 - 12.6.2010)

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí schôdze výborov pre daný deň.