Osobitný kontrolný výbor NR SR na kontrolu činnosti Vojenského spravodajstva Vytlačiť stránku / Print page

 

  
Balódi, Ladislav člen (23.3.2018 - 29.2.2020)
Bublavý, Dušan člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Buček, Jozef člen (23.3.2016 - 13.4.2016), člen (13.4.2016 - 21.4.2016), podpredseda (21.4.2016 - 29.2.2020)
Galko, Ľubomír člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Glváč, Martin člen (18.4.2016 - 29.2.2020)
Heger, Eduard predseda (14.3.2018 - 29.2.2020)
Holúbek, Rastislav člen (23.3.2016 - 14.6.2016)
Krajkovič, Mikuláš člen (23.3.2016 - 21.4.2016), overovateľ (21.4.2016 - 29.2.2020)
Krištúfková, Petra členka (14.6.2016 - 9.5.2018)
Krupa, Peter člen (6.9.2019 - 29.2.2020)
Kubánek, Stanislav člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Lukáč, Jozef člen (13.3.2018 - 29.2.2020)
Mazurek, Milan člen (23.3.2016 - 3.9.2019)
Panáček, Milan člen (23.3.2016 - 18.4.2016)
Pčolinská, Adriana členka (16.10.2018 - 26.3.2019)
Ridoško, Jaroslav člen (23.3.2016 - 11.4.2018)
Sloboda, Vladimír člen (23.3.2016 - 21.4.2016), overovateľ (21.4.2016 - 29.2.2020)
Soboňa, Juraj člen (9.5.2018 - 29.2.2020)
Šebej, František člen (23.3.2016 - 16.3.2018)
Šebová, Zuzana členka (26.3.2019 - 29.2.2020)
Vašečka, Richard predseda (23.3.2016 - 15.2.2018)

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí schôdze výborov pre daný deň.