Výbor NR SR pre európske záležitosti Vytlačiť stránku / Print page

 

  
Andreánsky, Ladislav člen (23.11.2016 - 29.2.2020)
Blaha, Ľuboš predseda (23.3.2016 - 29.2.2020)
Budaj, Ján člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Cséfalvayová, Katarína členka (23.3.2016 - 19.4.2016), podpredsedníčka (19.4.2016 - 29.2.2020)
Čaplovič, Dušan náhradný člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Droba, Juraj náhradný člen (23.3.2016 - 19.4.2016)
Farkašovský, Karol člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Federič, Igor náhradný člen (11.9.2018 - 29.2.2020)
Fedor, Martin náhradný člen (23.11.2016 - 29.2.2020)
Fitz, Peter náhradný člen (26.11.2019 - 29.2.2020)
Gabániová, Darina členka (9.5.2019 - 29.2.2020)
Goga, Ľudovít člen (14.6.2016 - 29.2.2020)
Heger, Eduard náhradný člen (23.3.2016 - 29.1.2018), náhradný člen (6.9.2019 - 29.2.2020)
Hrnko, Anton náhradný člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Chmelár, Marián náhradný člen (6.9.2019 - 29.2.2020)
Chudík, Peter náhradný člen (23.3.2016 - 7.5.2019)
Ivan, Miroslav náhradný člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Jančula, Tibor náhradný člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Jarjabek, Dušan náhradný člen (23.3.2016 - 17.11.2016), náhradný člen (23.11.2016 - 29.2.2020)
Kamenický, Ladislav člen (23.3.2016 - 7.5.2019)
Klus, Martin člen (23.3.2016 - 19.4.2016), podpredseda (19.4.2016 - 29.2.2020)
Kondrót, Maroš člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Kotleba, Martin člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Muňko, Dušan náhradný člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Nachtmannová, Oľga členka (23.3.2016 - 17.11.2016)
Osuský, Peter overovateľ (31.1.2018 - 29.2.2020)
Paška, Jaroslav člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Petrák, Ľubomír člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Pfundtner, Edita členka (23.3.2016 - 19.4.2016), overovateľka (19.4.2016 - 23.8.2018)
Procházka, Radoslav náhradný člen (23.3.2016 - 19.4.2016)
Remišová, Veronika náhradná členka (6.9.2019 - 29.2.2020)
Sárközy, Irén náhradná členka (22.3.2018 - 11.9.2018), overovateľka (13.9.2018 - 29.2.2020)
Suchánek, Alan člen (30.1.2018 - 29.2.2020)
Šebej, František náhradný člen (23.3.2016 - 16.3.2018)
Šebová, Zuzana náhradná členka (23.3.2016 - 29.2.2020)
Šimkovičová, Martina členka (23.3.2016 - 14.6.2016)
Vavrek, Štefan náhradný člen (11.9.2018 - 29.2.2020)
Viskupič, Jozef člen (23.3.2016 - 19.4.2016), overovateľ (19.4.2016 - 5.1.2018)
Zemanová, Anna náhradná členka (6.9.2019 - 29.2.2020)

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí schôdze výborov pre daný deň.