Výbor NR SR pre ľudské práva a národnostné menšiny Vytlačiť stránku / Print page

 

  
Blahová, Natália členka (23.3.2016), overovateľka (23.3.2016 - 29.2.2020)
Budaj, Ján člen (6.9.2019 - 29.2.2020)
Červeňáková, Elena členka (30.1.2018 - 6.9.2019)
Fitz, Peter člen (26.11.2019 - 29.2.2020)
Gabániová, Darina členka (9.5.2019 - 29.2.2020)
Glváč, Martin člen (23.3.2016 - 9.5.2019)
Hambálek, Augustín člen (23.3.2016 - 14.3.2018), overovateľ (23.3.2018 - 29.2.2020)
Chudík, Peter člen (13.3.2018 - 31.10.2019)
Janíková, Mária členka (23.3.2016), overovateľka (23.3.2016 - 7.3.2018)
Jurinová, Erika predsedníčka (23.3.2016 - 5.1.2018)
Mazurek, Milan člen (23.3.2016 - 3.9.2019)
Pfundtner, Edita členka (23.3.2016 - 23.3.2018)
Ridoško, Jaroslav člen (23.3.2016), podpredseda (23.3.2016 - 11.4.2018)
Soboňa, Juraj člen (9.5.2018 - 16.5.2018), podpredseda (16.5.2018 - 29.2.2020)
Šimkovičová, Martina členka (23.3.2016), podpredsedníčka (23.3.2016 - 29.2.2020)
Špánik, Milan člen (6.9.2019 - 29.2.2020)
Verešová, Anna členka (23.3.2016 - 30.1.2018), predsedníčka (30.1.2018 - 28.8.2019), členka (28.8.2019 - 29.2.2020)
Zimenová, Zuzana členka (23.11.2016 - 29.2.2020)
Želiezka, Ľubomír člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Žitňanská, Lucia členka (23.3.2018 - 29.2.2020)

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí schôdze výborov pre daný deň.