Výbor NR SR pre obranu a bezpečnosť Vytlačiť stránku / Print page

 

  
Baška, Jaroslav člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Buček, Jozef člen (23.3.2016 - 13.4.2016), člen (13.4.2016 - 18.4.2016), overovateľ (18.4.2016 - 29.2.2020)
Gál, Gábor člen (23.3.2016 - 22.3.2018)
Galko, Ľubomír člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Grendel, Gábor člen (13.3.2018 - 29.2.2020)
Hrnčiar, Andrej člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Hrnko, Anton predseda (23.3.2016 - 29.2.2020)
Kaliňák, Robert člen (9.5.2018 - 31.12.2018)
Kotleba, Marian člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Krajniak, Milan člen (23.3.2016 - 29.2.2020)
Laurenčík, Milan člen (23.3.2016 - 18.4.2016), overovateľ (18.4.2016 - 29.2.2020)
Muňko, Dušan člen (6.9.2019 - 29.2.2020)
Náhlik, Peter člen (29.1.2019 - 6.9.2019)
Nemky, Martin člen (23.3.2018 - 9.5.2018)
Panáček, Milan člen (23.3.2016 - 18.4.2016)
Šuca, Peter člen (23.3.2016 - 18.4.2016), podpredseda (18.4.2016 - 29.2.2020)
Vašečka, Richard člen (23.3.2016 - 13.3.2018)

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí schôdze výborov pre daný deň.