Výbor NR SR pre vzdelávanie, vedu, mládež a šport Vytlačiť stránku / Print page

 

  
Beblavý, Miroslav člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Čaplovič, Dušan člen (9.7.2014 - 28.2.2015), podpredseda (28.2.2015 - 5.3.2016)
Érsek, Árpád člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Fronc, Martin člen (4.4.2012 - 3.5.2012), podpredseda (3.5.2012 - 5.3.2016)
Galis, Dušan člen (4.4.2012 - 5.3.2016)
Goga, Pavol člen (4.4.2012), overovateľ (4.4.2012 - 5.3.2016)
Horváthová, Eva členka (4.4.2012 - 5.3.2016)
Jurzyca, Eugen člen (9.7.2014 - 30.4.2015), overovateľ (30.4.2015 - 5.3.2016)
Mamojka, Mojmír predseda (4.4.2012 - 5.3.2016)
Nachtmannová, Oľga členka (4.4.2012 - 5.3.2016)
Osuský, Peter člen (4.4.2012 - 8.9.2014), overovateľ (8.9.2014 - 11.3.2015)
Petrák, Ľubomír člen (4.4.2012), podpredseda (4.4.2012 - 28.2.2015), člen (28.2.2015 - 5.3.2016)
Poliačik, Martin člen (11.3.2015 - 5.3.2016)
Riapošová, Bibiána členka (4.4.2012 - 5.3.2016)
Rošková, Ľubica členka (4.4.2012 - 9.7.2014)
Žitňanská, Jana členka (4.4.2012), overovateľka (4.4.2012 - 30.6.2014)

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí schôdze výborov pre daný deň.