Výbor NR SR pre zdravotníctvo Vytlačiť stránku / Print page

 

  
Bastrnák, Tibor člen (8.7.2010 - 9.7.2010), podpredseda (9.7.2010 - 10.3.2012)
Fořt, Stanislav člen (8.7.2010 - 9.7.2010), overovateľ (9.7.2010 - 10.3.2012)
Gabániová, Darina členka (8.7.2010 - 9.7.2010), overovateľka (9.7.2010 - 10.3.2012)
Chaban, Ivan člen (8.7.2010 - 10.3.2012)
Kalist, Peter člen (8.7.2010 - 10.3.2012)
Kvasnička, Marián člen (9.7.2010 - 10.3.2012)
Lazár, Ladislav člen (8.7.2010 - 10.3.2012)
Lipšic, Daniel člen (8.7.2010 - 9.7.2010)
Markovič, Peter člen (8.7.2010 - 10.3.2012)
Novotný, Viliam predseda (8.7.2010 - 10.3.2012)
Raši, Richard člen (9.7.2010 - 3.8.2010), podpredseda (3.8.2010 - 10.3.2012)
Štofko, Juraj člen (8.7.2010 - 9.7.2010)
Valocký, Jozef člen (8.7.2010 - 10.3.2012)
Varga, Ivan člen (8.7.2010 - 10.3.2012)
Zelník, Štefan člen (8.7.2010 - 10.3.2012)

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí schôdze výborov pre daný deň.