Vyhlásenie predsedu Národnej rady SR Pavla Pašku ku klamstvám poslanca NR SR Jozefa Viskupiča Vytlačiť stránku / Print page

20. 2. 2014 16:00

Bratislava 20. februára (Kancelária NR SR) - Spôsoby politiky predstaviteľov neštandardných politických strán a hnutí, ako sú urážky, osočovanie, hrubé klamstvá a snaha o diskreditáciu sú bohužiaľ súčasťou slovenskej politickej scény.
Na osočovanie a klamstvá od nečitateľných strán bez programu a alternatívy sme zvyknutí. Je to jediná ich pracovná metóda. Predseda Národnej rady SR Pavol Paška sa ostro ohradzuje voči neuveriteľnej manipulácii a klamstvám, ktoré dnes poslanec Jozef Viskupič prezentoval. Predseda Národnej rady SR chápe, že tento líder kandidátky potrebuje zaujať a takto otvoriť svoju kampaň do eurovolieb. Je tragédiou pre Slovensko, že namiesto závažných európskych a národných tém sa uchýlil k napadnutiu predsedu Národnej rady SR.
Z tohto osočovania a klamstiev je absolútne zrejmé, že ho asi najviac trápi, že po incidente, ktorý sa udial na konci mimoriadnej schôdze 13. februára, si na podporu politických a marketingových cieľov hnutia OĽaNO nebude môcť na rokovanie parlamentu pozývať ľudí, o ktorých agresivite a nerešpektovaní zákonov na Slovensku azda nikto nepochybuje.

Deň v parlamente

<- ->