Vyhľadávanie v prepise rozpravy Vytlačiť stránku / Print page

Záznamy vystúpení sú evidované v rámci systému prepisu vystúpení do textovej podoby. Tieto texty sú k dispozícii až od 5. volebného obdobia a kvôli autorizácii sú k dispozícii vždy až nejaký čas po samotnom vystúpení.

Výsledok vyhľadávania v záznamoch rozpravy NR SR

 
10. 6. 2010 10:50:25 - 10:51:15 53.schôdza NR SR Tlač 1547 Prehrať krátke video vystúpenia (v novom okne) Prehrať celý záznam rokovania (v novom okne)
Bugár, Béla (-) Vystúpenie s faktickou poznámkou   (text neprešiel jazykovou úpravou)
 Ďakujem pán predseda, plne podporujem návrh pána poslanca Lipšica a chcem znovu teda upriamiť pozornosť na to, keby vládna koalícia nechcela z tohto robiť politickú akciu, keby, keby sa spojila s opozíciou možno, že by boli oveľa lepšie návrhy, ako ste navrhli vy, napríklad, len taký obyčajný dalo by sa uvažovať aj o tom, ako získať obrovské množstvo peňazí  napríklad aj s tým, že by sme sa dohodli napríklad na znížení platov všetkých, ktorých platy sú naviazané na priemerný plat  v národnom hospodárstve a to sa netýka len poslancov a a členov vlády, dobre viete, ale viete, keď sa takýmto spôsobom snažíte vytĺkať politický kapitál no tak potom horúcou ihlou šijete niečo, čo potom nemusí vyjsť.

Deň v parlamente

<- ->