Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 3. 2. 2021Ján Blcháčminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Branislav GröhlingZmenou zdravotníckej legislatívy sa nahradila profesia praktickej sestry zdravotníckym asistentom. Stredné zdravotné školy majú pre školský rok 2021/2022 prijímať zvýšené počty študentov na študijný odbor praktická sestra. Vie ministerstvo školstva, vedy výskumu a športu o tejto diskrepancii?
zodpovedaná 22. 6. 2022Ján Blcháčminister obrany SR Jaroslav NaďPán minister, pri slávnostnom otvorení zrekonštruovaného pamätníka príslušníkom 1. čs. armádneho zboru v Liptovskom Mikuláši v auguste 2021 ste verejne prisľúbili finančnú podporu na jeho údržbu v roku 2022. Môžete vysvetliť, prečo ste túto podporu neudelili?
nezodpovedaná 3. 5. 2023Ján Blcháčminister hospodárstva SR Karel HirmanV akom štádiu je príprava dotačnej schémy pre samosprávy v súvislosti so zvýšenými cenami energií? Aká suma sa bude prerozdeľovať a aké sú finálne podmienky a vzorce prerozdelenia tejto sumy pre jednotlivé samosprávy? Aký je časový rámec schémy - kedy treba žiadať a kedy by mali mať mestá a obce financie na účte?
nezodpovedaná 10. 5. 2023Ján Blcháčdočasne poverená podpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika RemišováV marci 2023 ste zverejnili zoznam miest a obcí, ktoré majú podľa medializovaných informácií dostať na účty prostriedky z programu FAST CARE do konca apríla 2023. Spolu sa jednalo o cca 125 mil. eur. Kedy budú zverejnené čiastky pripísané na účty miest a obcí?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.