Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 25. 11. 1998Vladimír Bajanminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Milan FtáčnikV akom stave ste našli Fond detí a mládeže? Čo s tým mienite robiť? Skúste načrtnúť základné smery juvenálnej politiky na najbližšie roky?
nezodpovedaná 29. 9. 1999Vladimír Bajanministerka pre správu a privatizáciu národného majetku SR Mária MachováKedy bude ministerstvo rozporovať privatizáciu Západoslovenských vodární a kanalizácií š. p. - odštepný závod Trenčín, keď samo ministerstvo vo svojej "čiernej knihe" (str. 7) konštatovalo, že to bola privatizácia v rozpore so zásadami a bola skonštatovaná vzniknutá škoda!?
nezodpovedaná 24. 11. 1999Vladimír Bajanminister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Pavel KoncošJe pravda, že v súčasnosti prebieha reorganizácia veterinárnej správy na Slovensku? Ak áno, ako je možné, že jeden z najväčších okresov na Slovensku - Bratislava V. bude po reorganizácii bez veterinárnej správy? Je to jednoznačne škodlivé riešenie nielen pre tento okres, ale aj pre celú Bratislavu.
zodpovedaná 10. 5. 2000Vladimír Bajanpredseda vlády SR Mikuláš DzurindaPán predseda vlády, súčasťou prenosu kompetencií pri reforme verejnej správy je i presun príslušného množstva majetku i financií na I. a II. stupeň samosprávy. Sú známe informácie o pohybe majetku na okresných a krajských úradoch, ktorý by mohol byť určený na presun na samosprávu. Neuvažujete v spolupráci s ministerstvom financií a ministrom vnútra Slovenskej republiky prijať uznesenie vlády o moratóriu na tento majetok až do obdobia realizácie reformy?
nezodpovedaná 10. 5. 2000Vladimír Bajanminister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Pavel KoncošPán minister, máte informácie, že presne neidentifikovaný majetok a majetok, ktorý úzko nesúvisí s prevádzkou sa prostredníctvom katastrov presúvajú zo správy štátnych podnikov Vodárne a kanalizácie do rúk súkromných a právnických osôb? Ak áno, ako chcete zabezpečiť presun majetku Vodární a kanalizácií do obcí a miest, ak bude oklieštený dôležitý majetok?
nezodpovedaná 21. 2. 2001Vladimír Bajanminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Milan FtáčnikPán minister, v Petržalke funguje kvalitné gymnázium na Haanovej ul. so špecializáciou na telesnú výchovu - basketbal. Má regionálny charakter. Keďže napriek sľúbenej komunikácií medzi kompetentnými nenastalo žiadne stretnutie, aké sú podľa vás skutočné dôvody útlmu, resp. postupnej likvidácie kvalitného gymnázia v Petržalke?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.