Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 15. 5. 2013Peter Gažidočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda, aké kroky robí vláda SR ku konsolidácii verejných financií?
nezodpovedaná 29. 5. 2013Peter Gažidočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán premiér, aké politické a diplomatické kroky vyvíja slovenská vláda k tomu, aby využila priestor na dočerpanie eurofondov, ktoré sa v rokoch 2011-2012 nevyčerpali?
nezodpovedaná 4. 9. 2013Peter Gažidočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán premiér, ako pokračujú rokovania s Európskou komisiou o možnosti čerpania eurofondov a jej predĺženia o 1 rok?
nezodpovedaná 11. 9. 2013Peter Gažidočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán premiér, môžete nám priblížiť oficiálne stanovisko Slovenskej republiky k vojenskému zásahu v Sýrii?
nezodpovedaná 23. 10. 2013Peter Gažidočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoV roku 2014 by mala SR dosiahnúť deficit verejných financiím pod 3 % HDP. Využije sa možnosť použiť percentá z HDP v prospech investičných projektov, ak áno akých projektov by sa investícia týkala?
nezodpovedaná 27. 11. 2013Peter Gažidočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoNa aké oblasti budú prioritne čerpané prostriedky, ktoré vďaka výnimke EÚ pre SR budeme môcť čerpať o rok dlhšie?
nezodpovedaná 26. 3. 2014Peter Gažidočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán premiér, prečo si myslíte, že inštitúciu manželstva ako zväzku muža a ženy je potrebné zaviesť do Ústavy SR?
nezodpovedaná 26. 3. 2014Peter Gažidočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán premiér, na nedávnom rokovaní Európskej rady ste mimo iného hovorili o ochrane ovzdušia v podobe klimatizačného balíčka do roku 2020 a tiež o ekonomických sankciách voči Rusku. Aké názory zastávate k spomínaným témam?
nezodpovedaná 2. 7. 2014Peter Gažidočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoAké hlavné úlohy čakajú SR počas ročného predsedníctva vo V4?
zodpovedaná 17. 9. 2014Peter Gažidočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoNa Úrade vlády sa uskutočnila tlačová konferencia na tému plnenia druhého opatrenia zo sociálneho balíčka na zlepšenie úrovne ľudí. Môžete nám ozrejmiť závery z tejto tlačovej konferencie?
nezodpovedaná 11. 3. 2015Peter Gažidočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán premiér, môžete na pôde Národnej rady Slovenskej republiky objasniť závažnosť rozhodnutia Krajského súdu v Bratislave vo veci súdneho sporu medzi Slovenskou republikou a Slovenskými elektrárňami?
nezodpovedaná 22. 4. 2015Peter Gažidočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda, je kauza Váhostavu spôsobená nastavením podvodných a nereálnych cien podpísaných ministrom Figeľom, za ktorú by mal niesť politickú zodpovednosť p. Figeľ?
zodpovedaná 13. 5. 2015Peter Gažidočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán premiér, môžete nám problížiť priortiy, ktoré vyplynuli z rokovania medzi vládami SR a ČR vo Valticiach?
nezodpovedaná 27. 5. 2015Peter Gažidočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoDruhý sociálny balíček strany SMER-SD pocítia všetky generácie Slovákov. Ktoré opatrenia považujete za najdôležitejšie?
nezodpovedaná 24. 6. 2015Peter Gažidočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, jednou z hlavných úloh a cieľov vlády Slovenskej republiky je zvyšovať zamestnanosť a vytvárať vyvážený pracovný trh. Môžete nás, prosím, informovať, aká je súčasná situácia napĺňania tohto cieľa?
nezodpovedaná 24. 6. 2015Peter Gažidočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, jednou z hlavných úloh a cieľov vlády Slovenskej republiky je zvyšovať zamestnanosť a vytvárať vyvážený pracovný trh. Môžete nás, prosím, informovať, aká je súčasná situácia napĺňania tohto cieľa?
nezodpovedaná 30. 9. 2015Peter Gažidočasne poverený predseda vlády a minister vnútra SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, slovenská ekonomika rastie. Pocítia tento rast aj dôchodcovia a sociálne slabšie skupiny obyvateľstva?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.