Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 15. 6. 2016Michal Bagačkapredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, na budúci týždeň sa pripravuje výjazdové rokovanie vlády v Lučenci a Rimavskej Sobote k akčným plánom, od ktorých naši občania veľa čakajú. Ako hodnotíte s odstupom času rozhodnutie prijať zákon o pomoci pre menej rozvinuté okresy a ako bude tento proces pokračovať?
nezodpovedaná 26. 10. 2016Michal Bagačkapredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda, ako pokračuje stavba R2 na úseku Zvolen-Vígľaš a kedy sa predpokladá jej dokončenie?
nezodpovedaná 26. 10. 2016Michal Bagačkapredseda vlády SR Robert FicoPán predseda vlády, aký prínos mali podľa vás rokovania v menej rozvinutých regiónoch, a kedy očakávate prvé výsledky na základe prijatých dokumentov?
nezodpovedaná 23. 11. 2016Michal Bagačkapredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, ako hodnotíte predkladaný štátny rozpočet z pohľadu rozvoja menej rozvinutých okresov a nedávno prijatých akčných plánov?
nezodpovedaná 1. 2. 2017Michal Bagačkapredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, ako pokračujú práce na postupnej realizácii akčných plánov prijatých na pomoc rozvoja menej rozvinutých okresov?
nezodpovedaná 22. 3. 2017Michal Bagačkapredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, na jeseň boli vládou schválené akčné plány pre menej rozvinuté okresy. Ako hodnotíte ich doterajší prínos a prínos rokovaní vlády v týchto regiónoch?
nezodpovedaná 22. 3. 2017Michal Bagačkaminister dopravy a výstavby SR Árpád ÉrsekVážený pán minister, dobrou správou v rámci stavby rýchlostnej cesty R2 je dokončovanie úseku Zvolenská Slatina - Vígľaš Pstruša. Ako pokračujú prípravné práce na úseku Kriváň - Lovinobaňa?
zodpovedaná 29. 3. 2017Michal Bagačkapredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, Slovensku je predpovedaný veľmi slušný rast ekonomiky v budúcom období. Ako sa tento rast môže prejaviť v budúcnosti v bežnom živote našich občanov?
nezodpovedaná 14. 6. 2017Michal Bagačkapredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, ako v súčasnosti hodnotíte bezpečnostnú situáciu v Európe a stav migrácie na našom kontinente?
nezodpovedaná 6. 9. 2017Michal Bagačkapredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, aké je vaše stanovisko k dostavbe R2 a ako by dostavba pomohla južným okresom?
nezodpovedaná 29. 11. 2017Michal Bagačkapredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, aktivity, ktoré sú náplňou akčných plánov, sa pomaly rozbiehajú. Ako hodnoitíte tieto aktivity s odstupom času a ako dosiahnuť ich rýchlejšie plnenie?
nezodpovedaná 29. 11. 2017Michal Bagačkapredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, aktivity, ktoré sú náplňou akčných plánov, sa pomaly rozbiehajú. Ako hodnotíte tieto aktivity s odstupom času a ako dosiahnuť ich rýchlejšie plnenie?
nezodpovedaná 6. 12. 2017Michal Bagačkapredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, akčné plány pre menej rozvinuté okresy sa začínajú realizovať. Ako by bolo možné tento proces ešte zrýchliť, aby sa prostriedky čo najskôr dostali k prijímateľom?
zodpovedaná 31. 1. 2018Michal Bagačkapredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér, ako hodnotíte voľby prezidenta v Česku a v čom je podľa vás podobnosť a rozdieľnosť v porovnaní so Slovenskom?
nezodpovedaná 31. 1. 2018Michal Bagačkapredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, vláda mala výjazdové rokovanie v Revúcej, kde sa zaujímala najmä o plnenie a prehodnotenie akčných plánov. Bude v tom pokračovať?
nezodpovedaná 7. 2. 2018Michal Bagačkapredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, po výjazdovom rokovaní vlády v Revúcej ste avizovali ďalšie výjazdy a prehodnocovanie plnenia a kvality akčných plánov. Ako to bude pokračovať?
zodpovedaná 7. 2. 2018Michal Bagačkapodpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter PellegriniVážený pán podpredseda, vyplnenie bielych miest v pokrytí vysokorýchlostným internetom je dobrou správou. Týka sa to aj území v okresoch Revúca a Rimavská Sobota? A ktorých?
nezodpovedaná 14. 2. 2018Michal Bagačkapredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, ako bude ďalej prebiehať kontrola, prehodnocovanie a aktualizácia akčných plánov?
nezodpovedaná 13. 6. 2018Michal Bagačkapredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, nemecká kancelárka Angela Merkelová mení postoj k migrácii. Ako sa hovorí, došlo na naše slová. Ako vnímate zmenu tohoto postoja?
nezodpovedaná 20. 6. 2018Michal Bagačkapredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, ako hodnotíte zmenu postoja európskych mocností k migrácii v kontexte vety - došlo na naše slová?
nezodpovedaná 12. 9. 2018Michal Bagačkapredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda, vláda má snahu zvyšovať platy nielen v školstve, ale aj vo verejnej správe. Ako ďalej by mal tento proces pokračovať?
zodpovedaná 19. 9. 2018Michal Bagačkapredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán premiér, ako hodnotíte realizáciu akčných plánov v menej rozvinutých okresoch?
zodpovedaná 5. 12. 2018Michal Bagačkapredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, ktoré z opatrení vlády pre budúci rok pocítia naši občania najviac?
nezodpovedaná 5. 12. 2018Michal Bagačkapredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, vláda prijala pre budúci rok mnohé opatrenia, ktoré by mali reálne pocítiť aj naši občania. Ktoré by ste osobitne vyzdvihli?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.