Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 22. 5. 2013Igor Hraškopredseda vlády SR Robert FicoVážený pán premiér SR, mohli by ste vysvetliť poslancom NR SR závažné informácie o aktuálnom stave na Generálnej prokuratúre SR, ktoré ste predložili členom Výboru NR SR pe obranu a bezpečnosť dňa 23. 5. 2013 o 8.00?
nezodpovedaná 16. 10. 2013Igor Hraškoministerka zdravotníctva SR Zuzana ZvolenskáPani ministerka, budete sa venovať prípadu lekárky Pechočiakovej, ktorú poslanec a nominant SMER - SD v nitrianskej nemocnici degradoval ľudsky, profesne a spoločensky za to, že upozornila na utajovanie liečby. Ak áno, ako?
nezodpovedaná 11. 12. 2013Igor Hraškopredseda vlády SR Robert FicoNemieni vláda prehodnotiť financovanie futbalových ihrísk na úkor obnovy kultúrnych pamiatok a predsa len odložiť financovanie futbalových ihrísk o niekoľko rokov?
zodpovedaná 11. 12. 2013Igor Hraškominister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ľubomír JahnátekPo zverejnených informáciách o množstve nelegálnych páleníc na Slovensku, nepripravuje vláda zjemniť opatrenia v spotrebných daniach, aby znevýhodnila nelegálne pálenie?
nezodpovedaná 11. 12. 2013Igor Hraškominister dopravy a výstavby SR Ján PočiatekV akom štádiu sa nachádza momentálne výstavba D1 v úseku Turany - Hubová?
nezodpovedaná 11. 12. 2013Igor Hraškominister hospodárstva SR Tomáš MalatinskýPán minister, akú podporu využívania obnoviteľných zdrojov energie pre bežných občanov SR chystáte na rok 2014?
nezodpovedaná 11. 12. 2013Igor Hraškominister vnútra SR Robert KaliňákPán podpredseda, kedy zverejníte tabuľku nového rozmiestnenia budov nových orgánov štátnej správy v rámci reformy ESO, kde by bolo jasne vidieť, koľko financií sa ušetrilo na takomto opatrení?
nezodpovedaná 2. 4. 2014Igor Hraškopredseda vlády SR Robert FicoV roku 2010 a 2011 sa navýšila rezerva predsedu vlády kvôli povodniam, ktoré postihli Slovensko. Povedzte mi, aká katastrofa postihla Slovensko v roku 2013, keď sa vaša rezerva navýšila oproti schválenému rozpočtu viac ako štvornásobne?
nezodpovedaná 2. 4. 2014Igor Hraškopredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, vysvetlite mi, aj našim občanom, z akého dôvodu bolo potrebné navýšiť vašu rezervu v roku 2013 z plánovaných 1 659 696 € na viac ako štvornásobok, teda na sumu 7 031 742 €?
nezodpovedaná 2. 4. 2014Igor Hraškopredseda vlády SR Robert FicoPán predseda vlády, vysvetlite mi aj našim občanom, na čo boli určené financie z vašej rezervy uvoľnené tesne pred druhým kolom volieb?
nezodpovedaná 2. 4. 2014Igor Hraškopredseda vlády SR Robert FicoPán predseda, skúste vysvetliť mne aj občanom SR, na čo je určená rezerva predsedu vlády?
zodpovedaná 2. 4. 2014Igor Hraškominister školstva, vedy, výskumu a športu SR Dušan ČaplovičPán minister, 2. 4. 2014 ste sa vyjadrili, že nepodpíšete vznik žiadnej novej súkromnej školy. Kde sa stala chyba, keď ste v júni 2013 podpísali vznik súkromnej vysokej školy Goethe Uni Bratislava a už sa tlačí ďalšia?
zodpovedaná 2. 4. 2014Igor Hraškominister školstva, vedy, výskumu a športu SR Dušan ČaplovičPán minister, nechceli ste mať ďalšie nové vysoké školy na Slovensku, ale minulý rok jedna vznikla. Povedali ste, že podporíte školy zamerané na technologické a prírodovedné odbory, ktoré odbory spĺňajú tieto kritériá školy Hochschule Fresenius, ktorá sa chystá etablovať na Slovensku?
zodpovedaná 2. 4. 2014Igor Hraškominister dopravy a výstavby SR Ján PočiatekPán minister, ako sa mení smerové vedenie D1 Turany - Hubová po objavení jaskýň na trase povrchového vedenia pred Kraľovanmi?
nezodpovedaná 2. 4. 2014Igor Hraškominister vnútra SR Robert KaliňákPán minister, človek, ktorý volil v prezidentských voľbách s dvomi pasmi, môže dostať päť rokov basy. Vy ste tvrdili pre médiá, to pre vás nie je nič nové. Vyhovoval vám doteraz tento stav, keďže ste proti tomu doteraz nič neurobili?
nezodpovedaná 2. 4. 2014Igor Hraškominister dopravy a výstavby SR Ján PočiatekPán minister, v akom štádiu sa nachádza výstavba diaľničného úseku D1 Turany - Hubová, keďže v plánovanom úseku povrchového vedenia cez tzv. Kraľoviansky meander sa našli jaskyne, ktoré sú automaticky chránené zákonom?
nezodpovedaná 2. 4. 2014Igor Hraškominister vnútra SR Robert KaliňákPán minister, koľko a kde už ušetrila vaša vláda na reforme ESO?
nezodpovedaná 13. 5. 2015Igor Hraškopredseda vlády SR Robert FicoMyslíte si, že výstavba Národného futbalového štadióna má prednosť pred výstavbou príjazdovej rýchlostnej cesty R7, ktorá by sa mohla realizovať bez PPP?
nezodpovedaná 13. 5. 2015Igor Hraškopredseda vlády SR Robert FicoMyslíte si, že výstavba Národného futbalového štadióna má prednosť pred záchranou Národných kultúrnych pamiatok, ktoré v rukách štátu chátrajú?
nezodpovedaná 13. 5. 2015Igor Hraškopredseda vlády SR Robert FicoNepovažujete vaše neodpovedanie na otázky novinárov za porušovanie tlačového zákona?
nezodpovedaná 13. 5. 2015Igor Hraškominister dopravy a výstavby SR Ján PočiatekMyslíte si, že výstavba by sa dala realizovať bez PPP, pokiaľ by ju financoval štát namiesto Národného futbalového štadióna?
zodpovedaná 9. 12. 2015Igor Hraškominister dopravy a výstavby SR Ján PočiatekAko pokračujú práce na diaľnici D1 v úseku Hubová - Ivachnová?
zodpovedaná 9. 12. 2015Igor Hraškominister školstva, vedy, výskumu a športu SR Juraj DraxlerPán minister, kedy sa konečne začnete zastávať učiteľov a ich práce namiesto vysvetľovania ich domnelého voľna?
nezodpovedaná 9. 12. 2015Igor Hraškominister vnútra SR Robert KaliňákNa základe čoho robí vaše ministerstvo prevenciu kriminality a prípravu ďalších dokumentov, keď nemáte vypracovanú a schválenú Stratégiu vnútornej bezpečnosti Slovenskej republiky?
nezodpovedaná 9. 12. 2015Igor Hraškominister životného prostredia SR Peter ŽigaAká je vodná bilancia Slovenska za posledných 10 a 50 rokov?
nezodpovedaná 9. 12. 2015Igor Hraškominister dopravy a výstavby SR Ján PočiatekNa rekonštrukciu cesty I/65 v úseku Pribovce - Turčianske Teplice už bolo vydané stavebné povolenie. Kde v rozpočte Slovenskej správy ciest sú vyčlenené financie na realizáciu tejto rekonštrukcie a spustenie verejného obstarávania?
nezodpovedaná 9. 12. 2015Igor Hraškominister dopravy a výstavby SR Ján PočiatekPri výstavbe D1 popod Dubnú Skalu sa vyskytli problémy s vodou. Ako prebiehajú práce na ďalších tuneloch pri výstavbe diaľnice D1?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.