Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 18. 5. 2011Milan Laurenčíkdočasne poverený minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálV súvislosti s navrhovanými zmenami v druhom dôchodkovom pilieri, ktoré pripravilo MPSVaR SR by som bol rád, keby pán minister vysvetlil, čo to presne sú garancie vo fondoch DSS?
nezodpovedaná 25. 5. 2011Milan Laurenčíkdočasne poverený minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálV súvislosti s navrhovanými zmenami v II. dôchodkovom pilieri, ktoré pripravilo MPSVaR SR, by som rád počul vysvetlenie pána ministra, čo to presne sú garancie vo fondoch DSS?
nezodpovedaná 25. 5. 2011Milan Laurenčíkdočasne poverený minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálPrečo si pán minister myslí, že riešenie, ktoré navrhuje je lepšie ako doterajší systém v súvislosti s navrhovanými zmenami v II. dôchodkovom pilieri, ktoré pripravilo MPSVaR SR?
nezodpovedaná 25. 5. 2011Milan Laurenčíkdočasne poverený minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálV rámci snahy o efektívnejšiu a racionálnejšiu štátnu správu došlo k zmenám v sústave inšpekcie práce. Pán minister, aké sú vaše poznatky z činnosti inšpekcie práce?
nezodpovedaná 25. 5. 2011Milan Laurenčíkdočasne poverený minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálVážený pán minister, v súvislosti s navrhovanými zmenami v II. dôchodkovom pilieri, ktoré pripravilo MPSVaR SR, by som rád vedel, ako sa idú meniť garancie v jednotlivých fondoch?
zodpovedaná 1. 6. 2011Milan Laurenčíkdočasne poverený minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálVážený pán minister, v rámci snahy o efektívnejšiu štátnu správu a jej racionalizáciu došlo aj k zmenám v sústave inšpekcie práce. Aké sú vaše poznatky z činnosti inšpekcie práce?
nezodpovedaná 1. 6. 2011Milan Laurenčíkdočasne poverený minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálAko sa zhodnotili úspory v jednotlivých fondoch v II. pilieri vďaka bývalej vláde?
nezodpovedaná 1. 6. 2011Milan Laurenčíkdočasne poverený minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálDalo by sa vypočítať o koľko by vzrástli úspory občanom v II. pilieri, keby neboli zavedené garancie, tak ako ich zaviedla bývala vláda?
nezodpovedaná 1. 6. 2011Milan Laurenčíkdočasne poverený minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálVážený pán minister, viete nám povedať ako (o koľko %) sa zhodnotili úspory v jednotlivých fondoch v II. pilieri "vďaka bývalej vláde"?
nezodpovedaná 1. 6. 2011Milan Laurenčíkdočasne poverený minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálVážený pán minister, vedeli by ste vypočítať a ukázať nám o koľko by vzrástli občanom úspory v II. pilieri, keby garancie bývalej vlády neboli zavedené?
nezodpovedaná 6. 7. 2011Milan Laurenčíkdočasne poverený minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálPán minister, mohli by ste vysvetliť ako je to s potrebou zvyšovania veku na odchod do dôchodku?
nezodpovedaná 6. 7. 2011Milan Laurenčíkdočasne poverený minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálVážený pán minister, ak uvažujete so zvyšovaním dôchodkového veku, kedy budú mať občania čas užiť si svoj dôchodok?
nezodpovedaná 6. 7. 2011Milan Laurenčíkdočasne poverený minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálVážený pán minister, čo si myslíte o tom, že Robert Fico a Smer prevrátili kabáty, keď najskôr tvrdili, že v II. dôchodkovom pilieri je potrebná stabilita a hneď po schválení vládneho návrhu v parlamente urobili tlačovú besedu, kde vyhlásili, že ak bude Smer opäť vo vláde, II. pilier čakajú zase zmeny. Čo by to pre II. pilier znamenalo?
nezodpovedaná 6. 7. 2011Milan Laurenčíkdočasne poverený minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálVážený pán minister, je pravdou, že o potrebe zvyšovania veku na odchod do dôchodku hovorila už analýza ministerstva z roku 2008, keď bola ešte ministerkou pani Tomanová?
zodpovedaná 7. 9. 2011Milan Laurenčíkdočasne poverený minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálVážený pán minister, je pravdou, že zavedením superhrubej mzdy nebude za neodvedenie poistného postihovaný zamestnávateľ, ale zamestnanec?
nezodpovedaná 7. 9. 2011Milan Laurenčíkdočasne poverený minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálVážený pán minister, superhrubá mzda bude mať vplyv aj na zmenu dane. Aký vplyv to bude mať na čistý príjem zamestnanca?
nezodpovedaná 7. 9. 2011Milan Laurenčíkdočasne poverený minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálVážený pán minister, prečo nástojíte na zavedení superhrubej mzdy? Čo tým sledujete?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.