Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 18. 5. 2011Zuzana Aštaryováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálV súvislosti s medializovaným výrokom o legalizácii marihuany, kvôli svojim deťom, by som sa rada opýtala, ako to myslel?
nezodpovedaná 25. 5. 2011Zuzana Aštaryováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálVážený pán minister, ako idete meniť garancie v jednotlivých fondoch v súvislosti s navrhovanými zmenami v druhom dôchodkovom pilieri?
nezodpovedaná 25. 5. 2011Zuzana Aštaryováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálV súvislosti s navrhovanými zmenami v druhom dôchodkovom pilieri a diskusiou ohľadne rušenia garancií, by som bola rada, keby pán minister vysvetlil, aké garancie dáva občanom prvý dôchodkový pilier?
nezodpovedaná 25. 5. 2011Zuzana Aštaryováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálVážený pán minister, v súvislosti s navrhovanými zmenami v druhom dôchodkovom pilieri, by som bola rada, keby ste vysvetlili, čo to presne sú garancie vo fondoch DSS?
nezodpovedaná 25. 5. 2011Zuzana Aštaryováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálV súvislosti s navrhovanými zmenami v druhom dôchodkovom pilieri, ktoré pripravilo MPSVaR SR, by som bola rada, keby pán minister vysvetlil, prečo si myslí, že riešenie, ktoré navrhuje, je lepšie, ako doterajší systém?
nezodpovedaná 25. 5. 2011Zuzana Aštaryováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálVážený pán minister, v rámci snahy o efektívnejšiu štátnu správu a jej racionalizáciu, došlo aj k zmenám v sústave inšpekcie práce. Aké sú vaše poznatky z činnosti inšpekcie práce?
zodpovedaná 6. 7. 2011Zuzana Aštaryováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálKeby mala platiť od januára 2012 valorizácia podľa dôchodcovskej inflácie ako by vyzerala?
zodpovedaná 6. 7. 2011Zuzana Aštaryováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálAko je to s potrebou zvyšovania dôchodkového veku?
zodpovedaná 6. 7. 2011Zuzana Aštaryováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálNavrhujete zvyšovať dôchodkový vek - budú mať občania čas užiť si dôchodok?
nezodpovedaná 6. 7. 2011Zuzana Aštaryováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálJe pravda, že už analýza ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny v roku 2008 hovorila o potrebe zvýšenia veku odchodu do dôchodku, keď bola ministerkou Viera Tomanová?
nezodpovedaná 6. 7. 2011Zuzana Aštaryováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálAko vnímate avízo od opozície, že nepodporí váš návrh zvyšovania dôchodkového veku?
nezodpovedaná 7. 9. 2011Zuzana Aštaryováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálPán minister, spolu so superhrubou mzdou sa menia aj dane, čo to urobí s čistými príjmami zamestnancov?
nezodpovedaná 7. 9. 2011Zuzana Aštaryováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálPán minister, o čo má byť vaša superhrubá mzda lepšia ako tá, čo mali v Českej republike, no vzdali sa jej?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.