Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 19. 10. 2016Mária Janíkovápredseda vlády SR Robert FicoVážený pán predseda vlády, aký prínos majú výjazdové rokovania vlády v regiónoch, hlavne v regiónoch s vysokou mierou nezamestnanosti?
nezodpovedaná 29. 3. 2017Mária Janíkovápredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, môžete nás informovať o stretnutí lídrov V4 a o výsledkoch rokovaní?
nezodpovedaná 29. 3. 2017Mária Janíkovápredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, ako hodnotíte rímsky summit šéfov štátov a vlád Európskej únie?
nezodpovedaná 5. 4. 2017Mária Janíkovápredseda vlády SR Robert FicoPán predseda vlády, ako hodnotíte nedávnu návštevu v Berlíne s kancelárkou Angelou Merkelovou?
nezodpovedaná 10. 5. 2017Mária Janíkovápredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, môžete nás informovať, aké opatrenia sociálneho charakteru, týkajúce sa Zákonníka práce chystáte?
nezodpovedaná 17. 5. 2017Mária Janíkovápredseda vlády SR Robert FicoPán predseda vlády, zúčastnili ste sa VII. zjazdu Odborového zväzu KOVO. Aký máte dojem a závery z tohto zjazdu?
nezodpovedaná 14. 6. 2017Mária Janíkovápredseda vlády SR Robert FicoPán predseda vlády, ako chcete viac rekvalifikovať a motivovať nezamestnaných k práci?
zodpovedaná 11. 10. 2017Mária Janíkovápredseda vlády SR Robert FicoAké závery a konkrétne kroky očakávate na summite Za rovnakú kvalitu produktov, ktorý bude 13. 10. 2017?
nezodpovedaná 18. 10. 2017Mária Janíkovápredseda vlády SR Robert FicoNa pôde Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre ste povedali: "Musíme znovu roztočiť koleso slovenského poľnohospodárstva". Pán premiér, myslíte si, že sa to ešte dá? Aké máme možnosti?
nezodpovedaná 29. 11. 2017Mária Janíkovápredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, môžete nám povedať váš názor na slovensko-čínske vzťahy? Čo sa v nich dá zlepšiť, aké kroky podnikne vláda na ich skvalitnenie, hlavne v obchodnom styku?
nezodpovedaná 29. 11. 2017Mária Janíkovápredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, môžete nám povedať váš názor na čínsko-slovenské vzťahy? Čo sa v nich dá zlepšiť, aké kroky podnikne vláda na ich skvalitnenie, hlavne v obchodnom styku?
nezodpovedaná 6. 12. 2017Mária Janíkovápredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, aký máte názor na nesystémové odmeňovanie nielen ústavných činiteľov, ale hlavne štátnych nominantov?
nezodpovedaná 6. 12. 2017Mária Janíkováminister investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Peter PellegriniPán podpredseda vlády, v otvorených dátach Slovensko patrí medzi trendsetterov, medzi jednu z troch najrýchlejšie sa rozvíjajúcich krajín. Čo to znamená pre občanov a firmy?
zodpovedaná 31. 1. 2018Mária Janíkovápredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, ako vidíte rast slovenskej ekonomiky na tento rok?
nezodpovedaná 31. 1. 2018Mária Janíkovápredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, môžete nás informovať o hlavných témach summitu Vyšehradskej skupiny v Budapešti?
nezodpovedaná 7. 2. 2018Mária Janíkovápredseda vlády SR Robert FicoZačína sa tento rok napĺňať sľub, koaličných partnerov a SMERu, ohľadom rekonštrukcií internátov. Ako vnímate túto podporu a ako to vníma druhá strana, prijímatelia?
nezodpovedaná 7. 2. 2018Mária Janíkovápredseda vlády SR Robert FicoNa Slovensku tento rok má presiahnuť priemerný plat 1 000 eur. Čo na to hovoríte a ako vnímate regionálne rozdiely platov?
nezodpovedaná 14. 2. 2018Mária Janíkovápredseda vlády SR Robert FicoPán predseda vlády, ako chcete zjednodušiť a zrýchliť čerpanie eurofondov?
nezodpovedaná 9. 5. 2018Mária Janíkovápredseda vlády SR Peter PellegriniPán premiér, ako hodnotíte stretnutia na návšteve Nemeckej spolkovej republiky? Hlavne s nemeckou kancelárkou Angelou Merkelovou?
nezodpovedaná 13. 6. 2018Mária Janíkovápredseda vlády SR Peter PellegriniPán premiér, ako vnímate zmenu postoja Angely Merkelovej k migrácii?
nezodpovedaná 12. 9. 2018Mária Janíkovápredseda vlády SR Peter PellegriniPán premiér, aké kroky a časový harmonogram bude v avizovanej modernizácii nemocníc?
zodpovedaná 19. 9. 2018Mária Janíkovápredseda vlády SR Peter PellegriniNa rokovaní vlády vo Svidníku bola prerokovaná správa o integrácii Rómov. Pán premiér, viete nás informovať, aké konkrétne kroky sa plánuju?
zodpovedaná 28. 11. 2018Mária Janíkovápredseda vlády SR Peter PellegriniPán predseda vlády, aký je postoj vlády Slovenska ku Globálnemu paktu?
nezodpovedaná 28. 11. 2018Mária Janíkovápredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, aký význam majú prijaté antibyrokratické opatrenia?
nezodpovedaná 5. 12. 2018Mária Janíkovápredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, ktoré hlavné sociálne opatrenia sú zahrnuté v rozpočte?
nezodpovedaná 5. 12. 2018Mária Janíkovápredseda vlády SR Peter PellegriniVážený pán predseda vlády, aké hlavné sociálne opatrenia sú zahrnuté v rozpočte?
nezodpovedaná 30. 1. 2019Mária Janíkovápredseda vlády SR Peter PellegriniPán predseda, ako hodnotíte únik informácií z vyšetrovacieho spisu k vražde p. Kuciaka a bulvarizáciu uniknutých faktov a následných politických hier?
nezodpovedaná 6. 2. 2019Mária Janíkovápredseda vlády SR Peter PellegriniAmerická spoločnosť FREEDOM HOUSE zverejnila výročnú správu o stave slobody vo svete. SR je hodnotená ako slobodnejšia krajina ako USA. Nezdá sa vám čudný mediálny obraz našej krajiny? Ako hodnotíte tento rating?
zodpovedaná 6. 2. 2019Mária Janíkováminister investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Richard RašiPán vicepremiér, v rámci podujatia Work in Slovakia ste ponúkali prácu na Slovensku Slovákom žijúim v Londýne. Ako dopadlo toto stretnutie?
nezodpovedaná 27. 3. 2019Mária Janíkovápredseda vlády SR Peter PellegriniAko hodnotíte ročné pôsobenie vo funkcii predsedu vlády?
nezodpovedaná 3. 4. 2019Mária Janíkovápredseda vlády SR Peter PellegriniBrusel už otvorene hovorí o tvrdom brexite. Je Slovensko na túto alternatívu pripravené?
nezodpovedaná 15. 5. 2019Mária Janíkovápredseda vlády SR Peter PellegriniV Rumunskom Sibiu sa uskutočnil summit EÚ. Ako hodnotíte priebeh summitu a jeho výsledky?
zodpovedaná 26. 6. 2019Mária Janíkovápredseda vlády SR Peter PellegriniPán predseda vlády, môžete nám zanalyzovať stav verejných vodovodov a verejných kanalizácií v SR? Aké opatrenia príjme vláda SR?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.