Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 18. 5. 2011Erika Jurinováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálV súvislosti s navrhovanými zmenami v druhom dôchodkovom pilieri, ktoré pripravilo MPSVaR SR, by som bola rada, keby pán minister vysvetlil, prečo si myslí, že riešenie, ktoré navrhuje je lepšie ako doterajší systém?
zodpovedaná 25. 5. 2011Erika Jurinováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálV súvislosti s navrhovanými zmenami v druhom dôchodkovom pilieri, ktoré pripravuje MPSVaR SR, by som bola rada, keby pán minister vysvetlil, čím je jeho navrhované riešenie lepšie ako doterajší systém?
nezodpovedaná 25. 5. 2011Erika Jurinováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálV súvislosti s medializovanými výrokmi o legalizácii marihuany sa vás chcem opýtať na širšie vysvetlenie tohto výroku, vzhľadom k tomu, že mám vlastné deti a strach o ne.
nezodpovedaná 25. 5. 2011Erika Jurinováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálV súvislosti s navrhovanými zmenami v druhom dôchodkovom pilieri, ktoré pripravilo MPVSaR SR a diskusiou ohľadom riešenia garancií, by som bola rada, keby pán minister vysvetlil, aké garancie dáva prvý dôchodkový pilier?
nezodpovedaná 25. 5. 2011Erika Jurinováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálV súvislosti s navrhovanými zmenami v druhom dôchodkovom pilieri, pripravovaných MPSVaR SR, by som bola rada, keby pán minister vysvetlil, čo to presne sú garancie vo fondoch DSS?
zodpovedaná 6. 7. 2011Erika Jurinováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálPán minister, ako vnímate nesúhlas opozičného Smeru so zvyšovaním dôchodkového veku?
zodpovedaná 6. 7. 2011Erika Jurinováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálČo si myslíte o vyjadreniach R. Fica, že ak sa opäť dostanú k moci, budú iniciovať opäť zmeny v II. pilieri. Čo to môže spôsobiť, aké následky častých mien v II. pilieri môžu sporitelia pocítiť?
zodpovedaná 7. 9. 2011Erika Jurinováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálV Česku zrušili superhrubú mzdu, vysvetlite, prosím, rozdiel medzi ich modelom a naším modelom.
nezodpovedaná 7. 9. 2011Erika Jurinováminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jozef MihálJe pravda, že superhrubá mzda poškodí vojakov a policajtov?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.