Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 21. 9. 2016Igor Chomapredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, nepochybne summit EÚ v Bratislave prispel ku kredibilite SR v Európe. Prispel aj k zvýšeniu bezpečnosti v SR?
nezodpovedaná 21. 9. 2016Igor Chomapodpredseda vlády a minister financií SR Peter KažimírPán minister, v poslednom čase bolo odprezentovaných viac veľmi pozitívnych informácií o stave ekonomiky Slovenskej republiky. Dá sa povedať jednoznačne, že sme z krízy úplne vonku?
nezodpovedaná 26. 10. 2016Igor Chomapredseda vlády SR Robert FicoPán predseda vlády, v čom vidíte mimoriadnosť podpísania memoranda koncesnej zmluvy v súvislosti s výstavbou úseku D4 a R7?
nezodpovedaná 23. 11. 2016Igor Chomapredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, ak považujete rozpočet na rok 2017 za mimoriadne kvalitný, považujete ho aj za dostatočne ambiciózny?
nezodpovedaná 8. 2. 2017Igor Chomapredseda vlády SR Robert FicoPán predseda, v tomto roku ste absolvovali už niekoľko výjazdov do regiónov Slovenska. Ako ich hodnotíte?
nezodpovedaná 22. 3. 2017Igor Chomapredseda vlády SR Robert FicoPán predseda, aké opatrenia pripravuje vláda pre zlepšenie prostredia pre prácu živnostníkov?
nezodpovedaná 5. 4. 2017Igor Chomapredseda vlády SR Robert FicoPán predseda, mohli by ste bližšie vysvetliť pojem efektívna solidarita - koncept, s ktorým prichádza vláda SR do európskeho dialógu o migrácii?
nezodpovedaná 17. 5. 2017Igor Chomapredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, ako vnímate zvolenie nového francúzskeho prezidenta z pohľadu budúcnosti Európskej únie?
nezodpovedaná 17. 5. 2017Igor Chomapredseda vlády SR Robert FicoV súvislosti s ďalším investorom Minebea Mitsumi bude vláda pokračovať v získavaní investorov pre regióny východného a juhovýchodného Slovenska?
nezodpovedaná 6. 9. 2017Igor Chomapredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, ako vy osobne hodnotíte výsledky rokovaní vlád ČR a SR v Ledniciach?
nezodpovedaná 6. 9. 2017Igor Chomapredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, mohlo by Slovensko reálne byť mostom medzi silnými krajinami EÚ a V4?
nezodpovedaná 13. 9. 2017Igor Chomapredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, plánuje vláda nejaké ďalšie investičné projekty v Žilinskom kraji? Ak áno, bude riešiť nedostatok pracovných síl?
zodpovedaná 18. 10. 2017Igor Chomapredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, slovenské poľnohospodárstvo bolo v minulosti skutočne našou obrovskou devízou, preto isto stojí za to sa k reálnemu poľnohospodárstvu vrátiť. Ako je na to nachystaná naša vláda?
nezodpovedaná 29. 11. 2017Igor Chomapredseda vlády SR Robert FicoPána premiér, aké budú ďalšie kroky vlády v súvislosti s hodvábnou cestou, budú sa budovať terminály, širokorozchodná, atď, atď ...?
nezodpovedaná 6. 12. 2017Igor Chomapredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, aká bude filozofia vlády pri navrhovaní nového systému odmeňovania ústavných činiteľov?
nezodpovedaná 31. 1. 2018Igor Chomapredseda vlády SR Robert FicoTéma migrácie je stále aktuálnou témou. Aký je ďalší postup V4 v tejto otázke?
nezodpovedaná 7. 2. 2018Igor Chomapredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, historicky prvý nedostatok pracovnej sily môže mať negatívne i pozitívne dopady. Aký to však bude mať vplyv na priemerný plat?
nezodpovedaná 7. 2. 2018Igor Chomapodpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter PellegriniPán podpredseda, v pondelok ste rokovali so Šefčovičom, Baškom... Téma: Transformácia uhoľného regiónu Horná Nitra. Aké sú závery z tohto rokovania?
nezodpovedaná 14. 2. 2018Igor Chomapredseda vlády SR Robert FicoPán premiér, myšlienka zjednodušenia čerpania eurofondov je to, čo zásadne pomôže aj ich čerpaniu, aj ich reálnemu použitiu. Ako konkrétne vláda bude pripravovať tieto podmienky?
nezodpovedaná 14. 2. 2018Igor Chomapredseda vlády SR Robert FicoAko primátor mesta a teda zriaďovateľ základných škôl potvrdzujem, že myšlienka dotácie na lyžiarske kurzy žiakov bola mimoriadne úspešnou. Neuvažuje vláda aj s dotáciami plaveckých kurzov?
nezodpovedaná 9. 5. 2018Igor Chomapredseda vlády SR Peter PellegriniPán premiér, ako hodnotíte výsledky vašej pracovnej cesty v Rakúsku?
nezodpovedaná 16. 5. 2018Igor Chomapredseda vlády SR Peter PellegriniPán premiér, čo očakávate od nadchádzajúceho summitu EÚ v Sofii?
nezodpovedaná 13. 6. 2018Igor Chomapredseda vlády SR Peter PellegriniAký vplyv má (bude mať) na zahraničnú politiku SR summit USA a KĽDR z vášho pohľadu?
nezodpovedaná 12. 9. 2018Igor Chomapredseda vlády SR Peter PellegriniAko vláda napreduje v súvislosti s ohlasovanou veľkou modernizáciou nemocníc?
nezodpovedaná 19. 9. 2018Igor Chomapredseda vlády SR Peter PellegriniPán premiér, čo sa dá očakávať od summitu v Salzburgu?
nezodpovedaná 5. 12. 2018Igor Chomapredseda vlády SR Peter PellegriniPán premiér, čo pre Slovensko podľa vás znamená kríza na Ukrajine, aké hrozia Slovensku dopady. Ako vníma tento problém vláda SR?
nezodpovedaná 5. 12. 2018Igor Chomapredseda vlády SR Peter PellegriniPán premiér, rozpočet v tento rok bol naozaj "výnimočný". Aký makro-ekonomický vývoj očakávate reálne v budúcom roku?
nezodpovedaná 30. 1. 2019Igor Chomapredseda vlády SR Peter PellegriniPán premiér, ako hodnotíte výsledky tohoročného Svetového ekonomického fóra v Davose?
nezodpovedaná 30. 1. 2019Igor Chomapredseda vlády SR Peter PellegriniPán premiér, aké opatrenia príjme vaša vláda v prípade tvrdého brexitu? Sú riziká pre SR a jej hospodárstvo vysoké?
nezodpovedaná 6. 2. 2019Igor Chomapredseda vlády SR Peter PellegriniPán premiér, v ratingu FREEDOM HOUSE je Slovensko hodnotené lepšie ako USA. Médiá však vytvárajú iný obraz. Ako tento fakt vnímate?
nezodpovedaná 6. 2. 2019Igor Chomapredseda vlády SR Peter PellegriniPán premiér, aké sú výsledky stretnutia s generálnym tajomníkom OECD z vášho pohľadu? Aké sú hlavné témy rokovania s kancelárkou Merkelovou?
nezodpovedaná 15. 5. 2019Igor Chomapredseda vlády SR Peter PellegriniPán premiér, ako vidíte budúcnosť EÚ?
nezodpovedaná 16. 10. 2019Igor Chomapodpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Richard RašiPán podpredseda, ako dopadol prieskum digitálnej zručnosti pracovnej sily na Slovensku?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.