Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
nezodpovedaná 18. 5. 2011Kamil Homoľadočasne poverená predsedníčka vlády SR a ministerka financií SR Iveta RadičováVážený pán minister, kedy sa konečne začne s opravou cesty I. triedy na úseku Prešov-Giraltovce-Stropkov a ďalších úsekov na severovýchodnom Slovensku, kde cesty s výtlkmi doslova pripomínajú tankodrom a prečo sa s opravou nezačalo ani v jarných mesiacoch? Je hanbou ak sú v členskej krajine EÚ takéto cesty . V Japonsku po zemetrasení dokázali opraviť zničenú diaľnicu za 6 dní, prečo sa u nás s výtlkmi na cestách nerobí nič celé mesiace? - otázka bola vzatá späť
nezodpovedaná 25. 5. 2011Kamil Homoľadočasne poverený minister vnútra SR Daniel LipšicVážený pán minister, slovenské cesty sú plné kamiónov, z ktorých mnohé sú zjavne preťažené. Aké kroky robí ministerstvo vnútra preto, aby sa zamedzilo devastácií ciest preťaženými kamiónmi a neplánujete do budúcnosti zintenzívniť kontroly hmotnosti kamiónov na cestách?
nezodpovedaná 25. 5. 2011Kamil Homoľadočasne poverený minister dopravy SR Ján FigeľVážený pán minister, kedy sa konečne začne s opravou cesty I. triedy na úseku Prešov - Giraltovce - Stropkov a ďalších úsekov na severovýchodnom Slovensku, kde cesty s výtlkmi doslova pripomínajú tankodrom a prečo sa s opravou nezačalo ani v jarných mesiacoch? Je hanbou, ak sú v členskej krajine EÚ takéto cesty. V Japonsku po zemetrasení dokázali opraviť zničenú diaľnicu za 6 dní. Prečo sa u nás s výtlkmi na cestách nerobí nič celé mesiace?
zodpovedaná 1. 6. 2011Kamil Homoľadočasne poverený minister financií SR Ivan MiklošVážený pán minister, predseda Smeru Robert Fico svojho času o kauze Privilégium vyhlásil: "... ja sa hlásim k tým 44 posteliam - napíšte to na mňa. Dobre? Kľudne povedzte, že predseda vlády preberá zodpovednosť za 44 postelí za ministerku Tomanovú, beriem to na seba." Vážený pán minister, existujú nástroje, ako dnes vymôcť takýto záslužný a nasledovaniahodný verejný prísľub bývalého premiéra, keď už aj súd rozhodol o tom, že Privilégium pani ministerky Tomanovej bol podvod a žiadať peniaze, o ktoré štát prišiel v kauze Privilégium od pána Roberta Fica?
zodpovedaná 1. 6. 2011Kamil Homoľadočasne poverený minister vnútra SR Daniel LipšicVážený pán minister, slovenské cesty sú plné kamiónov, z ktorých mnohé sú zjavne preťažené. Aké kroky robí ministerstvo vnútra preto, aby sa zamedzilo devastácii ciest preťaženými kamiónmi a neplánujete do budúcnosti zintenzívniť kontroly hmotnosti kamiónov na cestách?
nezodpovedaná 1. 6. 2011Kamil Homoľadočasne poverený minister dopravy SR Ján FigeľVážený pán minister, kedy sa konečne začne s opravou cesty I. triedy na úseku Prešov-Giraltovce-Stropkov a ďalších úsekov na severovýchodnom Slovensku, kde cesty výtlkmi doslova pripomínajú tankodrom a prečo sa s opravou nezačalo ani v jarných mesiacoch? Je hanbou, ak sú v členskej krajine EÚ takéto cesty. V Japonsku po zemetrasení dokázali opraviť zničenú diaľnicu za 6 dní. Prečo sa u nás s výtlkmi na cestách nerobí nič celé mesiace?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.