Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 27. 4. 2016Juraj Drobadočasne poverený minister financií SR Peter KažimírPán minister, ministerstvo financií pripravuje nový užívateľsky príjemný rozpočtový portál. Kedy by mal byť prístupný verejnosti?
zodpovedaná 27. 4. 2016Juraj Drobadočasne poverený minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Peter PlavčanAj naši občania môžu študovať bezplatne online na niektorých najlepších univerzitách sveta. Bude takéto možnosti ministerstvo školstva podporovať, bude im brániť alebo k nim nezaujme žiaden postoj?
nezodpovedaná 26. 10. 2016Juraj Drobadočasne poverený minister financií SR Peter KažimírSlovensko v súčasnosti predsedá Rade Európskej únie a "boj proti daňovým únikom" je jednou z hlavných priorít nášho predsedníctva. Mohli by ste nám povedať, ako sme sa postavili k fenoménu neznačkových cigariet tzv. "illicit vhites", kde je Bielorusko jednou zo zdrojových krajín? Boli ste súčasťou diskusií medzi Komisiou a Bieloruskom a ak nie, tak adresovali ste tento problém? Podľa verejne dostupných informácií, OLAF začal nedávno od Bieloruska požadovať informácie týkajúce sa exportu neznačkových cigariet tzv. "illicit whites" akými sú napríklad Jin-ling. Táto spolupráca je podľa verejne dostupných informácií zatiaľ len v počiatkoch, pretože žiadosti o informácie boli predložené v rámci nedávno podpísanej dohody o technickej spolupráci medzi OLAF a Bieloruskom. Bude slovenské predsedníctvo podporovať rokovania medzi Európskou úniou a Bieloruskom, najmä z pohľadu adresovania tohto problému?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.