Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 27. 4. 2016Juraj Drobapodpredseda vlády a minister financií SR Peter KažimírPán minister, ministerstvo financií pripravuje nový užívateľsky príjemný rozpočtový portál. Kedy by mal byť prístupný verejnosti?
zodpovedaná 27. 4. 2016Juraj Drobaminister školstva, vedy, výskumu a športu SR Peter PlavčanAj naši občania môžu študovať bezplatne online na niektorých najlepších univerzitách sveta. Bude takéto možnosti ministerstvo školstva podporovať, bude im brániť alebo k nim nezaujme žiaden postoj?
nezodpovedaná 26. 10. 2016Juraj Drobapodpredseda vlády a minister financií SR Peter KažimírSlovensko v súčasnosti predsedá Rade Európskej únie a "boj proti daňovým únikom" je jednou z hlavných priorít nášho predsedníctva. Mohli by ste nám povedať, ako sme sa postavili k fenoménu neznačkových cigariet tzv. "illicit vhites", kde je Bielorusko jednou zo zdrojových krajín? Boli ste súčasťou diskusií medzi Komisiou a Bieloruskom a ak nie, tak adresovali ste tento problém? Podľa verejne dostupných informácií, OLAF začal nedávno od Bieloruska požadovať informácie týkajúce sa exportu neznačkových cigariet tzv. "illicit whites" akými sú napríklad Jin-ling. Táto spolupráca je podľa verejne dostupných informácií zatiaľ len v počiatkoch, pretože žiadosti o informácie boli predložené v rámci nedávno podpísanej dohody o technickej spolupráci medzi OLAF a Bieloruskom. Bude slovenské predsedníctvo podporovať rokovania medzi Európskou úniou a Bieloruskom, najmä z pohľadu adresovania tohto problému?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.