Výsledky vyhľadávania v hodine otázok Vytlačiť stránku / Print page

StavDátumPredkladateľAdresátOtázka
zodpovedaná 27. 6. 2012Jana Žitňanskáminister kultúry SR Marek MaďaričVážený pán minister, mohli by ste uviesť dôvody, ktoré vás v minulom období, keď ste boli ministrom kultúry, viedli k zrušeniu tzv. druhej časovej opony! Ako a kedy chcete túto situáciu riešiť, aby detský divák nebol vystavený programom, ktoré môžu ohroziť jeho vývin (týka sa to programov nevhodných pre divákov do 15 rokov)?
zodpovedaná 19. 9. 2012Jana Žitňanskáminister školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR Dušan ČaplovičVážený pán minister, pokladáte zvýšenie veku garantov študijného odboru na 70 rokov za systémové riešenie pre vysoké školy?
nezodpovedaná 19. 9. 2012Jana Žitňanskáminister školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR Dušan ČaplovičVážený pán minister, popri úspešných olympionikoch a paraolympionikoch, Slovensko zaznamenalo športové úspechy v zahraničí aj vďaka našim reprezentantom na špeciálnych olympijských hrách. Ako chce ministerstvo podporovať týchto športovcov pri najbližšej reprezentácii na špeciálnych olympijských hrách?
zodpovedaná 26. 9. 2012Jana Žitňanskáminister školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR Dušan ČaplovičVážený pán minister, popri úspešných olympionikoch a paralympionikoch Slovensko zaznamenalo športové úspechy v zahraničí aj vďaka našim reprezentantom na špeciálnych olympijských hrách. Ako chce ministerstvo podporovať týchto športovcov pri najbližšej reprezentácii?
nezodpovedaná 12. 12. 2012Jana Žitňanskáminister školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR Dušan ČaplovičVážený pán minister, vzhľadom na znížený koeficient pre školské kluby, viaceré školy avizujú, že buď nebudú môcť v budúcom roku otvoriť tieto kluby alebo budú musieť od rodičov žiadať podstatne vyššie poplatky. Ako chcete zabezpečiť, aby takáto situácia nevznikla? Ďakujem.
zodpovedaná 20. 3. 2013Jana Žitňanskáminister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Ján RichterVážený pán minister, koľko financií išlo v minulom roku na podporu chránených dielní a chránených pracovísk? Koľko prípadov zneužitia týchto príspevkov ste zaznamenali?
zodpovedaná 20. 3. 2013Jana Žitňanskáminister školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR Dušan ČaplovičVážený pán minister, aké dôvody vás viedli v minulom roku prijať nariadenie o tom, že celých 100 % normatívu pôjde so žiakmi na ich školu?

Deň v parlamente

<- ->
Kalendár zobrazí hodinu otázok pre daný deň.